PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zvolte si můstek a zjistěte o své osobnosti něco víc

Written by admin

Aby se ti dva kluci mohli setkat, musíte jim namalovat můstek. Jakou barvu pro něj vyberete?

1. Červený
Jste velmi vytrvalí. Dodělat práci jen na polovinu, to je pro vás prostě nepředstavitelné. Jste člověk trpělivý, přívětivý a laskavý. Vaši přátelé vás mají velmi rádi – stejně jako vy je.

2. Modrý
Jste povaha něžná, snivá a romantická. Vždycky nasloucháte vlastnímu srdci a dáte na jeho hlas. Věříte v lásku na první pohled.

3. Hnědý
Jste člověk vážný a pracovitý. Máte za to, že pravidla jsou od toho, aby se neporušovala. Jste však schopni projevit pružnost, pokud to situace vyžaduje. Okolí si cení vaší velkorysosti.

4Zelený
Jste velmi zajímavá, tvůrčí osobnost. Často budíte pozornost svojí kreativitou, zvídavostí a dobrým vkusem. Elegantně byste působili snad i v pytli od brambor.

5. Bílý
Věříte ve všechno dobré a příznivé. Všemu, co vám takové nepřipadá, se raději zdaleka vyhnete. Potrpíte si na čistotu a uspořádanost. Dané slovo nikdy neporušíte.

6. Černý
Jste dosti opatrní, jen tak k někomu nebudete otevření. Pokud však někdo získá vaši důvěru, jste tím nejupřímnějším a nejoddanějším přítelem. Totéž platí o vašich vztazích milostných.

About the author

admin

Leave a Comment