PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zvolte si kvítek a zjistěte, jaká jste žena!

Written by admin

Nabízíme vám jednoduchý, kouzelný test s kvítkyVyberte si takový, který byste chtěla dostat darem!

Která žena by nemilovala květinyV jejich bohatství se vždycky najde taková, která pokoří ženské srdce. Ať už řezané nebo v květináči, když s nimi muž přijde, zvedne to každé ženě náladu. 

To, které květině dáváte přednost, však není nijak náhodnéVaše volba je projevem typicky ženských rysů povahy.

Popis své povahy si můžete přečíst dolePokud jste se rozhodla vybrat si kvítky rovnou dva, spojuje v sobě vaše osobnost ženskou energii dvojího druhu.

Květ číslo 1
Vaše ženskost je výrazná a vždycky upoutá pozornost. Ať se objevíte kdekoli, vždycky jste předmětem různých soudů a přitahujete množství zkoumavých pohledů. Muži se vámi otevřeně zálibně kochají, ženy vám občas dost závidí. Vás však cizí mínění a hodnocení moc nevzrušuje. Znáte svou cenu. Důvěřujete okruhu svých blízkých a pouze jejich názor má pro vás význam.

Jiným lidem moc lehko neuvěříte, pokud však vzbudí vaši důvěru, jste pro ně ochotna mnohé vykonat. Pokud někdo vaši důvěru zklame, nikdy ji znovu nezíská. Sluší vám to stejně v sukni jako v kalhotách a i když třeba dáváte přednost rtěnce méně výrazných odstínů, právě výrazně červená je vaše barva.


Květ číslo 2
Milá, romantická, něžná dívenka. Jste ideálem ženy, o kterém sní mnoho mužů toužících po křehké ženě, o kterou by mohli pečovat, zahrnovat ji dárky a pozornostmi, zkrátka – nosit ji na rukou a být za to odměňováni sladkou, něžnou a nehynoucí láskou.

Vaše nepředstíraná upřímnost a otevřenost, bezelstná štědrost, soucitné srdce a vlídná a milá povaha skutečně dokáží okouzlit řadu mužů i žen. Ženy se s vámi rády přátelí a muži soupeří o vaši pozornost. Lidé se k vám sbíhají jako motýli k jasnému, klidným plamenem zářícímu světlu.

Kdo by se však domníval, že jste v podstatě naivní dítě, ošklivě by se pletl. Jádro vaší osobnosti je pevné a cílevědomé. Víte dobře, co si o vás někteří lidé myslí, ale necháváte je přitom. Jste opravdu laskavá a něžná žena, umíte však také tvrdě pracovat, dbáte na svůj rozvoj a chcete se stále zlepšovat. Jste naplněna soucitem, ale nenecháte se zneužívat. Umíte rozeznat, kdo to s vámi myslí dobře a kdo se chce pouze přiživit na vaší oblíbenosti.

Skvěle vám jdou šaty a blůzy, jemné tkaniny v jemných tónech a vzorech a krajka.

Květ číslo 3
Máte tolik kladných vlastností, že je těžké vybrat nějakou základní. Jste čestná, upřímná a skromná, umíte být oporou v těžké chvíli. Životním zkouškám čelíte s jistým stoicismem a s vírou v lepší příští je zdoláváte. Mít za partnerku ženu jako jste vy, o tom sní každý muž. Upravená, půvabná, ráda a skvěle vaří, je pořádná a čistotná, umí být kamarádkou i milenkou… co by si muž mohl přát víc?

Vy se však rozhodně neženete do partnerského života a zakládání rodiny. Hledáte partnera, který si s vámi rozdělí na polovic všechny povinnosti a umožní vám růst a přitom být dobrou mámou. Chcete si své děti užít, sledovat jak rostou, být tou osobou, která je vychovává a ovlivňuje jejich další životní cestu. Zároveň nechcete slevit z vysokých nároků, které máte na svůj osobní růst. Proto nechcete hledání partnera nijak uspěchat.

Sluší vám snad všechno, jste typ, který si může dovolit cokoli.

Květ číslo 4
Chodící pozitivita, sluníčko, energizer – to jsou slova, která můžete často slyšet na svoji adresu. Váš úsměv dokáže rozehřát srdce každého, i toho nejstudenějšího muže pod sluncem. Mužskou pozornost si užíváte, často se s muži přátelíte, jenomže to často končí tím, že se muž do vás zamiluje. Nebo se s vámi spřátelí poté, co do vás byl zamilován.

Zkrátka muže okouzlujete, avšak jen vzácně si někoho pustíte blíž k sobě. Nemáte kdovíjaké nároky, přejete si však partnera inteligentního a spolehlivého. To je v případě mužů náročná kombinace. Až ho najdete, bude to nepochybně jeden z nejvíce šťastných mužů široko daleko.

Ráda se svým zevnějškem experimentujete a děláte dobře! Sluší vám skromné a jednoduché šaty, stejně jako extravagantní modely, účesy a kosmetika.


Květ číslo 5
Nejčastěji platí u žen, které zvolily pětku, že o své kráse věděly od dětství. Ještě jako malé holčičky slýchaly na procházce s maminkou od úplně cizích lidí poklony na svůj zjev. A nejspíš to také byla maminka, kdo je učil nenaparovat se, nehodnotit lidi podle toho, jak vypadají, ale podle jejich vnitřních kvalit.

V lidech se vyznáte dobře, hned vidíte, co by rádi utajili a co speciálně vystavují na odiv. Mnohé kamarádky za vámi chodí o radu. Muži kolem vás samozřejmě krouží, ale jste dost moudrá, abyste vyčkávala a hledala sama. Řídíte se při tom svým šestým smyslem.

Patříte k ženám, které se třeba i při skromných prostředcích dokáží krásně oblékat. Velmi vám sluší zlato – noste ho, přináší vám štěstí.

Květ číslo 6
Jste žena velmi mimořádná. Spojujete v sobě protikladné vlastnosti, led a oheň…Zvnějšku sebeovládání a chladný klid, uvnitř však kypí vášeň. Muž, který to dokáže odhalit, bude velmi šťastný a udělá šťastnou také vás.

Jste ženou jediné lásky a vaše tolerance je zcela výjimečná. Trpělivost by vám mohli závidět snad i andělé. Nicméně pokud už vás něco přivede do varu – a stát se to může opravdu zcela vzácně, možná jednou za život – udělá dobře každý, kdo se vám odklidí z cesty. Takhle rozpálit by vás dokázal nějaký velký podraz nebo nespravedlnost. Jinak jste žena mírného, ukázněného projevu, s lehkým náznakem úsměvu na tváři.

Přitahujete muže, aniž byste si to sama uvědomovala. Máte oči, které je prostě očarují.

Sedí vám elegantní styl, ale můžete si klidně dovolit i velkou extravaganci. Nosit umíte obojí, ať už jde o oblečení nebo účes.

About the author

admin

Leave a Comment