PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zvolte si barvu a zjistěte, co potřebujete

Written by admin

Vyberte si jednu z barevných kaněk na obrázku a zjistěte, čeho se vám v životě nedostává. Nerozmýšlejte se dlouho, zvolte barvu, která vám hned padla do oka.

barvy-test

Co vaše volba ukazuje?

1. Černá
Potřebovali byste chvíli samoty. Vzdálit se světu a proudu nekonečných informací. Jen spánek, ticho a klid! Možná to zavání depresí. Musíte tím však projít, jinak by stav mohl přejít do vašeho podvědomí a stát se chronickým. Pak by to bylo mnohem těžší.

2.Bílá
Měli byste udělat něco dobrého, užitečného. Třeba i sami pro sebe. Něco, co už dlouho odkládáte. Nebo pro někoho jiného, úplně cizího a neznámého. Najít někoho, kdo potřebuje pomoc, není nic těžkého.

3. Růžová
Jste unaveni všedním dnem, šedivostí. Je těžké být pořád dospělý, pořád mít na bedrech odpovědnostech. Dovolte si být chvíli dítětem. Uvolněte se z práce nebo si najděte čas a prožijte den podle svého, jak vám se to líbí. Vyslyšte vlastní přání.

4. Blankytná
Potřebujete sen, nějakou naději. Něco, na co byste mohli čekat, za čím jít. Sen splnitelný, velký, ne snadno dostupný, který se nedá splnit hned zítra, ale splnit se dá. Za vaším snem vede cesta složená z práce, zkušeností, trpělivosti a tolerance.


5. Bledě šedomodrá
Potřebujete volnost. Život, který edete, vás dusí. Zkuste být větrem a nemyslete na důsledky. Utrhněte se a leťe, kam vás srdce táhne.

6. Modrá
Měli byste se na čas vzdálit svému nynějšímu životu i svým blízkým. Plnit dál své povinnosti, ale nevkládat do toho srdce a nervy. Zkuste se pozorovat jako někdo cizí. Zkuste zjistit, jdete-li tím směrem, kterým jste jít chtěli. Nezměnily se vaše cíle? V čem je pro vás vůbec smysl života?

7. Jasně zelená
Potřebujete obnovu, nějakou změnu. Nejspíš nijak kardinální. V zásadě jste se životem spokojeni. Ale nějaké, třeba jen povrchní změny a vylepšení by to chtělo. Možná byste měli změnit účes nebo styl oblékání.Možná přestavět nábytek v bytě. Naučit se něčemu novému. Rozšířit sféru své činnosti.

8. Žlutá
Potřebujete si promluvit, potřebujete rozhovor. Ne nějakých pár slov, ale dlouhou rozmluvu, důvěrné povídání. Najděte si čas na starého přítele a poproste ho, ať si kvůli vám udělá volno. Abyste mohli povídat třeba do rána o všem na světě, o minulosti, současnosti i budoucnosti…

9. Červená
Chtělo by to fyzickou práci, zátěž až k vyčerpání, aby vás bolely svaly. Anebo si důkladně zasportovat, abyste se zbavili veškeré negativní energie.

10. Oranžová
Potřebujete zábavu, společnost, lidi kolem sebe. Potřebujete být středem pozornosti. Najděte si nějakou příležitost, jděte třeba slavit narozenixy nebo       na večírek. Oblečte si, co vám sluší a trošku to opepřete buď výstředním účesem nebo doplňky.

11. Šeříková
Potřebujete se trochu odreagovat. Snad se mírně zamilovat, třeba jen virtuálně… posílat si něžné vzkazy… Buďte upřímní i otevření, ale omezte to jen na internet. Žádné schůzky. Možná stejně spíš potřebujete pořídit si pejska nebo kočku. Abyste se měli o koho starat. Aby na vás doma vždycky někdo čekal.

12. Tyrkysová
Potřebujete harmonii, duševní klid a mír v srdci. Odmítněte vše, co je proti vašemu přesvědčení a žijte podle svého svědomí. Změňte, co můžete a smiřte se   s tím, co změnit zkrátka nemůžete. Mějte se rádi a radujte se z každého nového dne.


13. Světle zelenkavá
Měli byste se nějak emocionálně vzpružit, dodat životu chuť.  Pomohlo by cestování – jiné město, cizí země. Nebo zkuste něco pro vás neobvyklého: jízdu na koni, paintball, seskok padákem. Hlavně hloupě neriskujte.

14. Fialová
Měli byste přestat být závislí na názoru jiných. Neuškodila by vám dokonce jistá dávka lhostejnosti k tomu, co jiní říkají. Životně důležité pro vás je být nějakou dobu sami.

15. Zlatá
Potřebujete dovolenou. Na místě, kde je spousta sluníčka a žádné starosti. Až do černa se opálit nemusíte. Potřebujete se nasytit sluncem, jeho životadárným teplem. Až se vrátíte, budete nabiti energií až po okraj.

16. Šedá
Normální život. To je to, co potřebujete. Úplně obyčejný, bez vzletů a pádů, bez krajností. Pokuste se dát do pořádku aspoň něco. Stanovte si nějaký režim a dodržujte ho. Naplánujte si každý den. Měli byste v něm mít pevné body, něco neměnného: rozcvičku, oběd, procházku před spaním.

17. Béžová
Potřebujete trochu útulného pohodlí a péče. Nemá-li se kdo o vás postarat, udělejte to sami. Trošku ukliďte, uvařte si nebo si kupte něco zvláště dobrého. Koupel s aromatickým olejem, oblečení z příjemné tkaniny. Pusťte si film, který jste už dávno chtěli vidět.

18. Tmavě zelená
Jste velmi unavení. Prospěl by vám prostý, pokojný život. Nejlépe by bylo odjet někam do zapadlého koutu, kde je málo lidí. Topit v kachlových kamnech, starat se o úrodu, pořídit si nějaké zvíře. Usínat za zvuků deště jemně dopadajícího na střechu. Probouzet se zpěvem ptáků.

19. Hnědá
Nějakou tu oporu, spolehlivost a jistotu byste mohli zkusit najít v partnerovi, rodině, nejlíp však v sobě samém. Protože to je to, čeho je vám třeba. Zajímejte se o nové povolání, učte se rozumně utrácet. Vědomosti, sláva, úcta a peníze vás zpevní, ochrání vás před každou nepohodou.

20. Korálová
Ve vašem životě už dávno nebyla žádná radost. Co vám ji obvykle udělá? Květiny? Střelba na terč? Nové pěkné oblečení? Procházka lesem? Sami si vyberte, záleží jenom na vás. Zapomeňte na mínění ostatních, dopřejte si to, co chcete, buďte chvilku sobcem.

About the author

admin

Leave a Comment