PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zvolená tarotová karta vám napoví, jaký budete mít podzim

Written by admin

Věštění z karet je nejrozšířenějším věštěním na celém světě. Obyčejné karty, také se jim říká hrací karty, vznikly z tarotových karet. Věštění na těchto a dalších kartách je žádané dodnes. Koneckonců, lidé z dávných dob chtěli vědět o osudu, který je čeká.

Nejstaršími kartami jsou tarotové karty. Nevýhodou tarotových karet je obtížnost věštění z nich pro obyčejné lidi, takže se postupem času proměnily a proměnily je v balíček obyčejných karet. Proto se věštění z hracích karet stalo nejoblíbenější, nejjednodušší a nejrozšířenější.

Podle svého vnitřního hlasu si vyberte jednu ze čtyř tarotových karet.

Pokud jste se již rozhodli pro výběr, podívejte se na článek níže s vaší předpovědí.

Zvolená tarotová karta vám napoví, jaký budete mít podzim.

Číslo karty 1

Budete požehnáni zdravím, prosperitou a láskou, protože jste toho v minulosti hodně prožili. Nyní je čas, abyste byli šťastní. Tarotové karty vám ukazují, že v budoucnu na vás čeká štěstí a úspěch.

Karty zpečetily vše negativní a slunce osvítilo a zahřálo vaši cestu. Můžete být šťastní, aniž byste se ohlíželi za minulostí, všechno špatné je za vámi a celý váš život je před vámi.

Číslo karty 2

Musíte se vzdát všeho, co je neupřímné a neskutečné, co bylo ve vašem životě negativní. Jste od přírody upřímný a optimistický člověk s dobrým srdcem.

Dokud zůstanete pozitivní a milující, budete úspěšně procházet životem. Pokuste se omezit komunikaci s nepoctivými a zlými lidmi, příliš snadno nasáváte energii někoho jiného.

Jděte životem sebevědomě jen s těmi, kteří nikdy nepodvedou ani nezradí. Vy ostatní nejste na cestě.

Číslo karty 3

Jste ve velmi úspěšné fázi svého života. Nemusíte ničeho litovat a soustředit se na život tady a teď. Pocítíte opravdovou radost z krátkého zahraničního výletu.

Nyní je také skvělý čas na nové známosti, které vám otevřou skvělé vyhlídky na kariérní růst. Neposlouchejte rady ostatních, teď je vaším nejlepším rádcem vaše životní zkušenost a intuice.

Číslo karty 4

Karta, kterou jste si vybrali, vám chce dát tu nejdůležitější radu: nic neuspěchejte, vše má svůj čas a místo! Buďte důslední a trpěliví a pak si buďte jisti, že vše půjde podle plánu. Neutrácejte žádné úmyslné výdaje a ještě více se zdržte hazardních her.

About the author

admin

Leave a Comment