PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zjistěte něco víc o své povaze podle sovičky, kterou si vyberete

Written by admin

Podvědomí o nás ví mnohem více než vědomí, to je fakt.Podívejte se na tyhle roztomilé sovičky a vyberte si tu, která je vám nejvíce sympatická. Co vaše volba znamená se můžete podívat pod obrázkem.

1.  Jste člověk zvídavý a také velmi zvědavý. Potřebujete se stále dozvídat něco nového o světě a lidech v něm a nelitujete hodin studia. O své znalosti se rádi podělíte, umíte dobře poradit i pomoci.

2. Nemusíte se už mračit, zdá se, že věci se obracejí dobrým směrem. Vaše výdrž a trpělivost budou odměněny. Nic už vám nepokazí radost a toto jaro bude pro vás dobou pohody.

3. Jste pořádná zmrzlina, může vám být chladno i ve třiceti stupních. Jinak ovšem jste dost odolný a houževnatý typ a vaše kouževnatost se vám v nejbližším období vyplatí. Můžete se začít radovat – a nezapomeňte na úsměv!

4. Vaše víra v sebe a odhodlání dobývat nové horizonty jsou záviděníhodné. I když snad už cítíte únavu, nevzdávejto to. Pozitivní změna je na cestě.

5. Trošku pesimista, ale víru v lidi jste ještě neztratili. Ani nemusíte. Dobří přátelé vám přinesou dobrou zprávu. Ve vašem životě se hodně změní, ale vy zůstanete stejně poctiví a přátelští jako dosud.

6. Nedejte se odradit nějakým dílčím neúspěchem. Člověk s vaší pracovitostí nemůže neuspět. Neztrácejte náladu, nezavírejte se doma a vyrazte si s přáteli ven! Brzy nastanou lepší časy.

About the author

admin

Leave a Comment