PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Ženská silueta vám prozradí, jak jste neobvyklá a kdy se vaše přání splní

Written by admin

Zde je 5 ženských siluet, přejte si a vyberte si jednu z nich. Ať je to náhodná volba.

Každá silueta vás charakterizuje a říká vám, kdy se vaše přání splní. S výběrem neváhejte, věřte své intuici

Ženská silueta vám prozradí, jak jste neobvyklá a kdy se vaše přání splní

Silueta 1

Jste veselý a lehkovážný. Vaše chování je podobné chování motýlů na jaře, pro každý problém se najde řešení, protože nemáte rádi potíže a neexistuje pro vás neřešitelná situace.

Vaše myšlenky jsou velmi bystré a optimistické, ve všem vidíte pozitivní aspekty. Jste milováni v rodině a jste atraktivní pro své okolí. A vaše přání se samozřejmě splní, ale budete muset chvíli počkat.

Silueta 2

Nikdy si nemůžete být jisti, zda jste si vybrali siluetu, nebo silueta vybrala vás. Nejste obyčejný člověk. Vidíš svět jinak.

Máte určité schopnosti, které musíte rozvíjet. Vidíte věci, kterých si ostatní prostě nevšimnou, často lidi překvapíte. Jste moudrý a vážný člověk.

V tomto životě je hodně ve vašich rukou, vaše touha závisí na vašich činech a vaší emocionální náladě. Vy rozhodujete, zda se vám toto přání splní nebo ne

Silueta 3

Silueta změny a pokroku ve všech aspektech vašeho života. Vše, co bylo dosud nehybné, se nyní začíná měnit. Mnoho možností. Mnoho různých cest.

Začíná nejzajímavější etapa ve vašem životě: Dostali jste od života hodně, ale potřebujete ještě více. Jste generální ředitel svého života.

Změnit vás znamená pouze zkazit. Vaše přání bude ve světle budoucích změn irelevantní. Mysli na něco jiného.

Silueta 4

Jste emotivní člověk. Silueta číslo 4 symbolizuje něhu. Máte čisté miminko a jste emocionálně zranitelní.

Snadno se rozčílíte a snadno rozzlobíte, neradi vyprávíte svá tajemství. Je pro vás důležité tomu člověku důvěřovat. V každém vztahu je pro vás důležité vědět, zda můžete věřit tomu, kdo je vedle vás.

Vaše přání se splní mnohem dříve, než očekáváte, pokud se budete trochu snažit.

Silueta 5

Silueta číslo 5, symbolizuje lásku kdykoli a kdekoli. Lidé, kteří si zvolí tuto siluetu, jsou připraveni udělat pro své štěstí cokoli.

Nic nedělají náhodou, ani napůl, nevybírají si prostředky, dělají vše pro dosažení svého cíle. V tomto případě je cílem splnit přání.

Přání se samozřejmě splní, ale vše bude trochu jinak, než si představujete.

About the author

admin

Leave a Comment