PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Zajímavý test. Vyberte si figurku a zjistěte, čeho se vám v životě nedostává

Written by admin

Je těžké si vůbec představit, kolik asociací se za různých okolností může zrodit v lidské hlavě. Zpravidla to není jen tak náhodné. Nabízíme vám dnes možnost zjistit, čeho máte v životě málo nebo co vůbec postrádáte. Stačí podívat se na komické figurky na našem obrázku a jednu si vybrat. Každá z nich něco znamená a může se vám stát užitečnou nápovědou, co ve svém životě změnit.

Pokud jste si vybrala číslo 1, potřebujete docela obyčejně trochu odpočinku. Opravdu hodně pracujete, máte minimum času na sebe a to byste si měla vynahradit. Pevný, dlouhý spánek, čerstvý vzduch, trocha příjemného pohybu i trocha lenošení – to je to, co potřebujete. A navíc si to zasloužíte.

Jestliže jste vybrala dvojku, uvítala byste více pozornosti. Ať už v osobním životě nebo v pracovním kolektivu byste ocenila, kdyby někdo dal najevo, že ví o vaší snaze a trpělivosti a že si jich váží. Možná však, že jste přehlédla signály, kterými vám někdo dával svou pozornost najevo…?

Výběr čísla 3 naznačuje, že by vás potěšil zvýšený příděl romantiky. Zkuste to zařídit sama… společná koupel ve vaně s pěnou, po níž plavou růžové lístky, svíčky a poháry se šampaňským… partner bude možná překvapen, ale určitě příjemně, nehledě na to, že ho to inspiruje.

Vaší volbou bylo číslo 4 a to je signál, že byste si docela užila nějaké dobrodružství. Jste odhodlána ponořit se do světa novinek, tajemství a záhad, vyzkoušet dosud nevyzkoušené a využít svůj adrenalin. Padák, sestup do propasti nebo průzkum paranormálních zón na starém hradě..? Tam můžete dokonce i přenocovat!

Pokud se váš pohled zastavil na čísle 5, potřebujete řádně provětrat šatník. Neváhejte se vydat na toulky po obchodech. Nehledejte snad něco určitého, zato však něco, co vás ihned osloví. Výsledek pro vás bude zdrojem radosti po dlouhou dobu.

Figurka číslo 6 tvrdí, že to, co potřebujete, je domácí mazlíček. Dáte se přesvědčit a uvěříte, že čtyřnohý přítel a společník je pro vás tou pravou volbou? Měla byste, protože přítomnost takového kamaráda vás osvěží i v časech nejotrávenější nálady nebo pracovních karambolů. Dodá vám optimismus a spolehlivě vás rozveselí.

Jestliže jste se rozhodla pro číslo 7, potřebujete setkání se starými dobrými přáteli. Co takhle zorganizovat tajemné setkání naslepo? Sezvěte je všechny na jedno místo a přijďte jako poslední. Bude to veselejší a milejší, než se možná domníváte.

Výběr čísla 8 doporučuje životní změnu. Chybí vám trocha pestrosti, trochu čerstvého vzduchu do navyklých každodenních rituálů a všední rutiny. Neváhejte zapojit rodinu, přátele nebo partnera a dejte se do toho. Pořádný výšlap, prodloužený víkend v romantickém prostředí, pivní nebo čokoládové lázně!

About the author

admin

Leave a Comment