PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vybraná karta vám řekne, co máte dělat

Written by admin

Test: Vybraná karta vám řekne, co máte dělat

Vybraná karta vám řekne, co máte dělat

Mapa #1

V tuto chvíli podléháte velkému vnějšímu vlivu. A to vám brání učinit určité rozhodnutí, které obrátí váš život příznivým směrem.

Zkuste se odklonit od názorů ostatních a naslouchejte hlasu své vlastní intuice. Dejte si čas a prostor k zamyšlení nad tím, co se kolem vás v minulosti stalo, a snažte se porozumět svým touhám.

Poslouchejte hlas svého srdce a jasně pochopíte, co ve svém budoucím životě potřebujete a co je zbytečné. Pamatovat! Všechna rozhodnutí byste měli dělat pouze sami, aniž byste naslouchali názorům ostatních.

Mapa #2

Chápete a cítíte, že způsob života, který žijete, je třeba změnit. Bojíte se ale možnosti, že těmito změnami o něco důležitého přijdete.

Nebojte se nejistoty a změn. Neměli byste nadále jít s proudem v naději, že vás zavede správným směrem.

Máte dostatečnou vůli a inteligenci na to, abyste se sami podívali na život znovu a viděli, co v něm musíte především změnit. Pamatujte, že nikdy nejsou dány problémy, které nelze vyřešit.

Mapa #3

Nedávné neúspěchy vás přivedly k poznání, že musíte začít znovu. Nevzdávejte se, neúspěšný výsledek, to je nakonec začátek cesty k dobrému konci toho, co začnete.

Zkuste více důvěřovat lidem kolem sebe. Vaše tvrdohlavá touha následovat pouze svá rozhodnutí vás může znovu přivést k neúspěchu.

Udělejte první krok k tomu, abyste se stali otevřenějšími, smyslnějšími světu, který vás obklopuje.

About the author

admin

Leave a Comment