PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vybraná karta odhalí tajná přání vaší duše

Written by admin

Jakou kartu si vyberete?!

Vybraná karta odhalí tajná přání vaší duše

Karta 1: zůstatek

Pokud jste si vybrali první kartu, je to proto, že vaše duše ze všeho nejvíc usiluje o nalezení rovnováhy a pravdy ve všem. Jste člověk, který se vždy řídil spravedlností a morálkou.

Vaše duše potřebuje určitou přísnost, ale touží, abyste ji cítili.

Velkou touhou vaší duše je, abyste začali nechávat alespoň trochu prostoru pro své skutečné pocity a vaše nejsilnější touhy.

To samozřejmě neznamená, že musíte úplně změnit svůj život. Klíčem k úspěchu je rovnováha. Starejte se o to, co máte, ale povzbuzujte se, abyste beze strachu naslouchali svému srdci!

Karta 2: úspěch

Víte hluboce, co chcete: úspěch. Vroucně chcete být nejlepší ve svém oboru, aby vás ostatní obdivovali a respektovali. Do značné míry toho dosahujete každý den: lidé kolem vás vám lépe rozumí a považují vás za cenného člověka.

Problém je, že strach vám brání udělat další krok. Víte, že tento sen můžete uskutečnit, pokud to risknete, víte, že máte schopnosti, talent a prostředky k jeho dosažení, ale…

V tuto chvíli byste měli nechat „ale“ na straně a jít za tím, co chcete. Na konci dne chcete, aby to bylo naprostý úspěch, a kdo neriskuje, nevyhraje. Být na půli cesty vás neudělá šťastnými.

Karta 3: svoboda

Pokud jste zvolili třetí kartu, je to proto, že jste člověk, který se cítí zcela uvězněn ve svém prostředí. Možná je to vaše rodina, přátelé, povinnosti… Nebo všechno dohromady! Ale máte pocit, že se příliš staráte o ostatní a příliš málo o sebe.

Jste člověk, který chce pro ostatní vždy to nejlepší. Cítíte také zodpovědnost za všechny: pokud se někdo blízký cítí špatně, myslíte si, že máte zodpovědnost za to, aby se cítil lépe.

A tak se celý život snažíte pomáhat všem a dostáváte na oplátku málo. Je čas se nad sebou zamyslet.

Musíte začít upřednostňovat, protože koneckonců máte jeden život. A máte právo být šťastný svým vlastním způsobem.

About the author

admin

Leave a Comment