PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vybraná karta odhalí tajemství vaší životní moudrosti

Written by admin

Vyberte si kartu a zjistěte, jak jste skutečně moudří.

Vybraná karta odhalí tajemství vaší životní moudrosti.

Mapa 1

Jste energický, neklidný člověk. Jste zvědaví, chcete vědět všechno. Jste selektivní ve výběru informací. Nesnášíš nudu a nudné lidi.

Nelíbí se vám, že vás učí žít a zanedbáváte rady lidí, kterých si nevážíte. Jste nedůvěřivý, raději si získejte vlastní zkušenost. Jste vášnivý člověk.

Nemá rád pravidla, nerad přebírá zodpovědnost. Kritiku nesnášíte dobře, následujete příkladu většiny, ale veřejné mínění o vás vás nezajímá.

Mapa 2

Jste pozitivní romantik. Víš, jak vidět krásu, nerad se zavěšuješ na neúspěchy. Rád sníš, máš rád slovo “naděje”.

Věříte v existenci Nejvyšší Inteligence, jste schopni ignorovat fakta. Žijete více srdcem a duší než rozumem a logikou. Jste vnímavý, sympatický. Podporu milovaného člověka neodmítnete.

Neradi sdílíte své pochybnosti a neúspěchy. Jste taktní člověk, příjemný v komunikaci, milujete a umíte vtipkovat. Jste milí k lidem.

Mapa 3

Víte, jak ocenit pohodlí. Máte rádi dynamiku v podnikání. Vážíte si své rodiny a přátel. Máte osobní prostor a trváte na tom, aby to lidé kolem vás pochopili. PROTI

Jste přemýšlivý, poněkud konzervativní a poněkud přísný člověk. Máte zásady, kterých se nevzdáte, svá rozhodnutí měníte jen zřídka a neradi. Jste pracovitý a zdatný.

Vážíte si své pověsti. Jste zodpovědní za svá slova a činy. Lidé se na vás často obracejí s prosbou o radu a velmi zřídka o pomoc.

Mapa 4

Jste rezervovaná osoba. Máte mužský charakter. Nevnímáte frivolní lidi. Máte úzký okruh přátel a dostat se do něj není snadné. Jste upřímní ve vztahu k lidem, kteří jsou vám blízcí, a totéž vyžadujete od nich.

Když odejdete, odejdete. Odpouštějte zřídka a neochotně. Jste realista, ke snílkům se povýšenecky chováte. Máš silný vkus. Milujete kvalitní věci. Máte rádi smysluplné lidmi prověřené projekty.

Jste muž tradic, mějte se na pozoru před vším novým. Vy jste logik. Milujete potěšení a ochotně si odpouštíte drobné slabosti. Lidé kolem vás oceňují, že jste stabilní a srozumitelní.

About the author

admin

Leave a Comment