PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte symbol starověkého slunce a obdržíte týdenní zprávu s pokyny

Written by admin

Tradice zobrazování Slunce s paprsky a lidskou tváří se v západní Evropě objevila již ve středověku a rozšířila se v období renesance. Takto byl oslovován Bůh Slunce.

Každá konkrétní kresba představovala Andělského průvodce. Věřilo se, že z takových kreseb vychází zářivá energie.

Který z těchto tří starověkých obrazů Slunce si vyberete?

Vyberte symbol starověkého slunce a obdržíte týdenní zprávu s pokyny

Pokud jste zvolili Slunce #1:

Pijte hodně vody, jezte zdravá jídla a udržujte duševní jasnost. Měli byste se soustředit na to, jak postupujete vpřed a co v tuto chvíli děláte.

Musíte jasně a jasně chápat, co děláte, pro jaké účely a jaké důsledky to povede.

Andělé by chtěli, abyste věděli, že je čas odložit strach stranou! Ve vašem životě je něco, co byste rádi vyzkoušeli, o čem si myslíte, že vám přinese štěstí a radost.

Odložte tedy strach a udělejte dnes maximum, abyste k tomuto cíli udělali jeden krok nebo dokonce jednu malou akci. Pocítíte pokrok a budete úspěšní.

Pokud jste zvolili Slunce #2:

Mnohokrát jste měli pocit, že vaše Duše nesouhlasí s událostmi života, s vaším cílem, ke kterému směřujete.

Toto Slunce bylo dnes vybráno, abyste si mohli uvědomit, že Vesmír a Duchovní tým asistentů vás vždy jemně popohání na správnou cestu.

Proto, pokud máte pocit, že jste možná trochu pozadu, věnujte čas komunikaci se svou Duší a pociťte, že vás energetický tok Vesmíru vrací správným směrem.

Nyní je čas vykročit vpřed, ale musí se to dělat opatrně. Musíte být schopni shromáždit všechna fakta a zdroje kolem sebe, než podniknete jakoukoli akci ve směru, kterým se plánujete pohybovat.

Požádejte archanděla, aby vám pomohl najít zdroje a znalosti, které potřebujete, abyste se mohli posunout vpřed požadovaným směrem s plným pochopením všech možností, které máte k dispozici.

Nyní je čas udělat správnou volbu a v tuto chvíli je velmi důležité být dobře informován.

Pokud jste zvolili Slunce č. 3:

Nyní je čas se soustředit. Kolem vás je příliš mnoho rozptýlení.

Musíte upřednostňovat to, co je důležité pro vás a pro ty, které podporujete po celý život. Všechny rušivé vlivy musí být odstraněny, abyste se mohli pohnout vpřed, pro největší dobro vás i všech ostatních ve vašem životě.

Univerzální energie přichází během velkého pokroku a vy jste klíčovým hráčem. Berete vše velmi vážně a věříte, že všemu věnujete pozornost.

Andělé jsou po vašem boku, podporují vás, pečují o vás a vaše blízké.

Musíte věnovat pozornost své rodině. Máte rodinnou situaci, která vyžaduje vaši pozornost, lásku a podporu.

About the author

admin

Leave a Comment