PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si totem a my vám nakreslíme přesný psychologický portrét

Written by admin

Indiánské kmeny a další starověké kultury používaly totemy k reprezentaci duchovních symbolů a identifikaci svého kmene.

Totemy mají ze své podstaty ochranné vlastnosti. Totemy v tomto testu vás však nemají před ničím chránit.

Výběr jednoho z totemů prozradí mnohé o vaší osobnosti a pomůže vám najít vaši pravou cestu. Odhalí také informace o typu duchovních sil, které pravděpodobně budete mít.

Podívejte se na obrázek a vyberte si totem, který upoutá vaši pozornost. Zkuste se zaměřit na vlastní intuici a svůj vnitřní hlas, který nikdy neklame.

Vyberte si totem a zjistěte, co vaše volba znamená:

Vyberte si totem a my vám nakreslíme přesný psychologický portrét

Totem #1: Sova

Pokud jste si jako totem vybrali sovu, pak jste velmi klidný a shromážděný člověk. Od přírody mohou sovy vidět ve tmě. Stejně tak snadno poznáte něčí lži.

Jste velmi moudrý člověk. Příroda vám dala pocit dospělosti. Ve srovnání se svými vrstevníky jsi chytrý a vyspělý. Jste tím, o čem se běžně mluví jako o starých duších.

Energetická aura, kterou vyzařujete, je prostě neuvěřitelná. I v těžkých chvílích dokážete zachovat klid a pro své blízké jste vždy jakýmsi bezpečným přístavem a bezpečným přístavem.

Váš vnitřní duch zná věci, které ostatní jen stěží pochopí. Máte rádi klid a pohodu. Vážíte si svého času a vidíte sami sebe daleko od shonu každodenního života.

Totem #2: Orel

Pokud se rozhodnete vybrat si orla jako svůj totem, pak jste velmi ambiciózní člověk, který jde stále kupředu.

Jste připraveni jít dále a dělat vše pro to, abyste dosáhli výšek, o kterých sníte. Jste někdo, kdo je připoután k úspěchu a chce ho dosáhnout bez ohledu na to, co vás to stojí.

Orel se rozhodne neúnavně jít za svým cílem, dokud ho nedosáhne. Ani po dokončení mise není čas na odpočinek.

Vaše skutečná síla spočívá ve vaší spalující touze vznést se vysoko do nebe. Vaše duše je živoucí reprezentací vášně a ohně. Pro lidi kolem vás jste jako vůdčí hvězda na obloze.

Duchovní síla orla je oheň, který hoří v jeho srdci. A jako skutečný orel chcete létat nad všemi ostatními, abyste dosáhli hvězd.

Totem #3: Vůl

Pokud je vaším totemem býk, pak jste laskavý člověk, který prokáže odvahu tváří v tvář nebezpečí. Vždy se díváš strachu do očí a nikdy neustoupíš.

Vaše síla a odvaha však nejsou každému zřejmé. Svou sílu skrýváte, dokud ji v dané situaci opravdu nepotřebujete. Je to pokora, která je vaším určujícím faktorem a trumfem, nikoli vaše odvaha.

Tento výběr totemu ukazuje, že máte velmi laskavou duši. Záleží ti na druhých víc než na sobě. Raději jste klidní a šťastní, než nešťastní, ale hrdí.

Vaší skutečnou duchovní silou je schopnost inspirovat ostatní k velkým věcem. Navíc jste jasným inspirativním příkladem pro ostatní lidi.

Totem #4: Medvěd

Pokud se rozhodnete vybrat si medvěda jako totem, pak jste to vy, kdo potřebuje všechno zvládnout. K tomu ale máte i patřičné schopnosti.

Jste někdo, kdo dokáže snadno řídit lidi. Jakmile se objevíte na tom či onom místě, je tam okamžitě nastolen pořádek. Lidé se k vám chovají s respektem.

Medvěd je připraven ukázat sílu, když se ostatní schovávají před strachem. Nebojíte se převzít velení a převzít iniciativu, když ostatní projdou a ustoupí.

Tento totem také ukazuje, že vaše duše nezná strach a nepotřebuje pomoc druhých. Jste divoký a svobodu milující člověk jako medvěd. Vaše ochota roztrhat někoho, kdo ohrožuje vaši bezpečnost, je prostě úžasná.

Vaše skutečná duchovní síla je vaše schopnost aktivovat sílu vůle bez námahy. Vaše vnitřní síla je připravena překonat jakékoli rozdíly a vy sami jste ztělesněním síly.

Totem #5: Vlk

Pokud se rozhodnete vybrat si vlka jako svůj totem, pak jste jedinečný člověk. Jste samotář, ale spoléháte se i na rodinu a přátele.

Pokud mluvíme o vaší osobnosti, pak ji lze charakterizovat takto: jste jakousi směsicí všech ostatních totemů.

Vaše tajemná povaha není každému jasná. Máte zvláštní tajné kouzlo, které se ukáže, jen když se ho rozhodnete odhalit sami.

Tato volba naznačuje, že máte duši, živou a jasnou. Kromě toho jste osobou s vysokými morálními koncepty a pravidly.

Vaší duchovní silou je schopnost identifikovat zlo v lidech a nahlédnout do jejich duší, číst je jako otevřené knihy. Můžete dokonce vidět, co se před vámi lidé pečlivě snaží skrývat.

About the author

admin

Leave a Comment