PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si tarotovou kartu a zjistěte, co vás čeká v následujících 7 dnech

Written by admin

Přátelé! Zvu vás, abyste zjistili, co vás v následujících 7 dnech čeká.

Abyste zjistili, co vás čeká, relaxujte, zklidněte svou mysl, myslete na dny dopředu a vyberte si jednu z pěti karet.

Která karta vám “zavolá” – ta a vyberte si. Hodně štěstí!!!

Vyberte si tarotovou kartu a zjistěte, co vás čeká v následujících 7 dnech

Otočte karty a přečtěte si, co vám říkají!

Vyberte si tarotovou kartu a zjistěte, co vás čeká v následujících 7 dnech

1 karta. Královna pentaklů

Nikoho neposlouchej!

Nenechte se nikým manipulovat následujících 7 dní. Dělejte vše, co jste si naplánovali, klidně a důsledně. Víte, že dobré víno zraje v průběhu let. Nezapomínejte tedy na své dlouhodobé plány a pracujte na svém vinohradu trpělivě a pilně, aby jednoho dne přinesl bohatou úrodu.

Je však možné, že potkáte laskavou ženu s velkým mateřským srdcem a toto setkání bude hrát ve vašem osudu velmi důležitou roli. Přijměte její radu.

2 Mapa. Osm tyčí

Pokud jste si vybrali tuto kartu, události, které nastanou, vás neuvěřitelně rychle proženou, chytnou vás za ruku a ponesou je v rychlém stádu emocí a okolností. Tato karta nese význam rychlosti a zrychlení. Někdy tato karta nese význam pocitu klidu a pozitivního výsledku jakéhokoli podnikání.

Tato karta říká, že všechny cíle v příštích 7 dnech jsou dosažitelné a možná bude možné naše plány realizovat ještě rychleji, než jste očekávali.

Tato karta může předpovídat nový vztah nebo nějakou nečekanou, ale příjemnou změnu okolností. Je důležité si uvědomit, že vaše cíle jsou dosažitelné a příležitost realizovat své plány nyní je velmi skvělá.

Pocity, které s touto kartou vznikají, se vás mohou rychle zmocnit a nestihnete se ani ohlédnout, když si nečekaně pro sebe uvědomíte, že jste bezhlavě zamilovaní.

S touto mapou se zdá, že se okolnosti řadí do jedné přímky a všechny semafory vám dávají „zelenou vlnu“.

Ještě okamžik a něco se změní k lepšímu. S touto kartou do vašeho života vstoupí nečekané události, příjemná překvapení a zvraty událostí.

3 karta. Tři pentakly

Připravit se! Čeká na vás příjemné překvapení!

Dostanete dopis, nebo za vámi přijdou, nebo na vás bude čekat zpráva v práci. Pokud jste s ničím takovým nepočítali, pomozte tomu šťastlivci a vydejte se hledat štěstí sami. Udělejte něco, na co jste se dlouho neodvážili, udělejte něco nového nebo si alespoň kupte los.

V tomto období budete v podnikání určitě úspěšní. Věřte ve své štěstí, ale musíte si umět udržet radost. Může to být zvýšení platu nebo dobrý začátek nového vztahu.

4 karta. Stránka mečů

Vítr dnes fouká proti vám. Připravit se!

Možná vás čeká kritika, vaše návrhy mohou být zamítnuty. Buďte na to připraveni a nesnažte se skočit přímo do boje. S největší pravděpodobností má tato kritika skutečně velkou hodnotu. Poslouchejte ji a pak vám možná bude mnohé jasné.

Ale musíte přijmout fakt, že to, co dostanete, je naprosto zasloužené a přirozené.

5 Mapa. Major Arcanum I Mág

Jakýkoli podnik, jakýkoli impuls, stejně jako první kroky v novém podnikání pro člověka začínají touto kartou.

Faktem je, že Kouzelník zahrnuje několik důležitých faktorů současně: nápad jako počáteční jiskru; energie na její realizaci a osoby, která ji přijala. A první dvě složky se u vás mohou tento týden naplno projevit.

Občas přijde Kouzelník informovat, že existuje určitá možnost, nový nápad nebo nějaký zásadně odlišný směr, kterým stojí za to se rozvíjet. Právě tato karta může nést význam nové profese, zaměstnání, nějakého lákavého podnikatelského nápadu nebo vám může otevřít cestu k řešení složitého problému.

Ve vztazích to může znamenat jak novou známost, která pro nás bude něco zásadně odlišného od zkušeností, které již máme, nebo to může znamenat, že nastanou nějaké změny ve vztazích, ve kterých se nyní nacházíte.

Tam, kde tato karta padá, je příležitost pro kreativní a kreativní myšlení, možnost podívat se na situaci a podívat se, co se v ní dá dělat, aby situace byla co nejplodnější a nejpozitivnější.

Někdy může tato karta nést význam výbuchu kreativity, příležitosti objevit v sobě něco, co o sobě před časem ani nebylo cítit. S touto kartou můžete nečekaně objevit svůj tvůrčí talent nebo schopnost něco udělat, nicméně prvotní impuls vám nezaručí jednoduchou a snadnou cestu do budoucna.

About the author

admin

Leave a Comment