PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si symbol a zjistěte, co vám pomáhá ve vašem podnikání

Written by admin

Řecká mytologie je velmi zajímavé téma. Každý řecký bůh měl určité vlastnosti, které mu pomáhaly v jeho olympských záležitostech.

Podívejte se na symboly řeckých bohů. vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje, a zjistěte, jaké vlastnosti vám pomáhají ve vašich životních situacích

Vyberte si symbol a zjistěte, co vám pomáhá ve vašem podnikání

1. Blesk

Vybrali jste si symbol řeckého boha Dia. Ovládl Olympus. ve vašich záležitostech vám pomáhají takové vlastnosti, jako je panovačnost, odhodlání, vytrvalost a vynalézavost.

Jste vůdce podle své povahy. Víte, jak pracovat v týmu. Dokážete naslouchat a rychle se rozhodovat. Máte složitou povahu, ale jste okouzlující a někdy pomstychtivá.

Víte, jak házet hromy a blesky a opravdovou lásku. Staráte se o svou rodinu a vždy pomůžete příteli. Se svými nepřáteli jednáte rozhodně.

2. Trojzubec

Vybrali jste si symbol řeckého boha – Poseidona. Bůh moře, Bůh bouří. Poseidonův hněv je legendární. Kupodivu vám ve vašich záležitostech pomáhají určité rysy vaší povahy – citlivost a impulzivita.

Lidé kolem vás dobře vědí, že jste hrdý a hrdý člověk, nikdy k sobě nepřipustíte odmítavý postoj. Lidem dáváte hodně – málokdy odmítnete někomu pomoci, pokud vás o to požádá, ale vaše požadavky jsou značné.

Nesneseš lež a nevděk. Vadí vám nespravedlnost. Jste od přírody ohnivý člověk.

S vědomím těchto vašich vlastností se lidé, kteří jsou s vámi v kontaktu, snaží být ve vztahu k vám korektní, aby nevyvolali váš spravedlivý hněv.

3. Růže

Vybrali jste si jeden ze symbolů bohyně lásky Afrodity. Krásná bohyně vždy vzdávala hold nádheře tohoto světa. Neměla ráda konflikty a vyhýbala se účasti ve válkách.

Velmi pozitivní a skvělá osobnost. Váš nevyčerpatelný optimismus a schopnost vidět krásu v lidech a skutcích vám pomáhá ve vašich záležitostech. Jste upřímný a vytrvalý člověk. Neztrácíte odvahu ani v těch nejtěžších situacích.

Víte, jak člověka rozveselit a motivovat, vrátit mu víru v sebe i ve svou sílu. Vaše rodina vás miluje a vaši přátelé vás milují. Všechno, co děláš, děláš krásně. Lidem se to opravdu líbí

4. Ukloňte se

Vybrali jste si symbol řecké bohyně lovu Artemis Tato krásná lovkyně uměla přesně střílet a chránit slabou Artemis.

Víte, jak si dávat cíle a vytrvale dosahovat úspěchu, ale ne v žádném případě. Pro vás účel nesvětí prostředky. Jste čestný a silný člověk. Jste soucitní, vždy pomůžete, pokud můžete pomoci.

Nemusíte se ani ptát. Jste schopni vidět dobro a zlo. Jste přátelský k bystrým lidem a chladný k ničemům. Pouze silná osobnost je schopna takového životního stylu. Pravda je vaše síla. Pomáhá vám to.

About the author

admin

Leave a Comment