PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si svou magickou mandalu a obdržíte zprávu

Written by admin

Mandala je zvláštní magický obraz, který k nám přišel z buddhistických a hinduistických praktik. Každá z mandal má svůj zvláštní význam.

Studie však ukázaly, že kruhové vzory se používají po tisíce let po celém světě. V dnešní době se psychologové zajímají o mandaly. Jak se ukázalo, určité mandaly dokážou nejen popsat charakter člověka, který si je vybral, ale také zlepšit jeho psychický a fyzický stav.

Kresby, které jsou v mandalách vyobrazeny, pomáhají člověku nahlédnout do podvědomí a vidět kolem sebe to, čeho si dříve nevšiml.

Nabízíme vám opravdu kouzelný test! Jediné, co musíte udělat, je vybrat si jednu z mandal, abyste obdrželi svůj speciální, osobní vzkaz. Tato mandala také pozitivně ovlivní vaši pohodu a náladu!

Tak…

Uvolněte se a zhluboka se nadechněte. Pak se podívejte na mandaly a vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce.

Zapamatujte si číslo od 1 do 9 a přečtěte si odpovídající zprávu.

Vyberte si svou magickou mandalu a obdržíte zprávu

Mandala 1

Tato mandala symbolizuje uspořádanost a přítomnost vnitřních souvislostí všech událostí, které se dějí ve Vesmíru. Všechno se děje harmonicky a ideálně, ve všem – plán tvůrce.

Mandala je kosmogonická: znázorňuje pohyb mnoha symbolických planet kolem božského středu. Každá trajektorie je dokonalá, má svůj důvod a účel.

Vztahové rady: všichni lidé jsou propojeni a dokonce i zdánlivě náhodné interakce odrážejí vzorec. Způsob, jakým s námi lidé komunikují, je odrazem našeho současného stavu vědomí.

Zpráva dne: nebojte se! Všechno je na svém místě. Otevřete své srdce a jděte. Vaše trajektorie je perfektní.

2. Ústřední myšlenkou této mandaly je energie otevřeného srdce

Srdce je zodpovědné za schopnost člověka dávat lásku a přijímat lásku. Schopnost přijímat lásku je v našem životě spojena s blahobytem, ​​protože proud hojnosti je tak široký, jak si to můžeme dovolit.

Hlavním symbolem lidského srdečního centra – Anahata – je lotos. 12 okvětních lístků – 12 vlastností srdce: radost, mír, laskavost, trpělivost, láska, harmonie, jasnost, soucit, čistota, porozumění, odpuštění, blaženost.

Vztahové rady: Mnoho mudrců mluví o smyslu života ve službě. Čím více lásky a péče věnujeme, tím více lásky a péče od světa dostáváme.

Zpráva dne: otevřete své srdce a začněte rozdávat: úsměv cizímu člověku, kompliment kolegovi, slova podpory pro své blízké. A sledujte, jak na vás svět znovu a znovu odpovídá.

3. Slunce před úsvitem

Vyobrazená v mandale symbolizuje mocnou energii počátku, zrození života. Slunce je nejjasnější typ jangové, mužské, aktivní, hřejivé energie. Znamená to jednání v hmotném světě, aktivní zapojení do dění, nutnost „chytit býka za rohy“.

Tip na vztah: Buďte ve vztahu proaktivní a upřímní. Buď upřímný. Nyní je čas udělat nebo říci něco, co jste dlouho cítili, ale neodvážili jste se.

Zpráva dne: Tato solární mandala je spojena s úspěchem v hmotném světě, s úspěchem projektů a podniků. To je znamení, že nastal čas.

4. Mandala se nazývá “Síla života”

V jejím středu je poupě, symbol zrození života a ve vnějším kruhu mandaly jsou umístěna stříbrná semínka. Mandala říká, že nyní je optimální čas pro plánování, pro ty nejdivočejší sny, pro zasazení semínka. Fáze zahájení projektu. Volba této mandaly je příznivým znamením pro plánování rodiny, porod.

Tip na vztah: Udělejte si čas na své děti – to je v tuto chvíli váš nejdůležitější zdroj energie.

Zpráva dne: zastavte a přerozdělte moc, zhodnoťte prioritní oblasti a jděte za svým snem.

5. Mandala se nazývá “Triumf světla”

Je symbolem totální, všemocné krásy a radosti světa. Mandala říká, že neexistuje mocnější síla než světlo, život a krása. Přes svou křehkost a na první pohled zdánlivou bezbrannost dává volba nenásilí, lásky a přijetí bezpodmínečnou sílu.

Bude pro vás zajímavé číst Vyberte si keltský symbol a zjistěte svůj účel
Rada ve vztazích: jakmile začnete soutěžit nebo se porovnávat s ostatními, prohráváte.

Zpráva dne: Abyste vyhráli, musíte přestat bojovat.

6. Mandala se nazývá “19 misek hojnosti”

Jeho hlavním významem je, že hojnost není hmotná danost, ale stav. Kalich hojnosti je jedním z hlavních symbolů tibetského buddhismu. Je symbolem dlouhého života, bohatství a prosperity.

Jedna z podob bohyně bohatství Vasudhary stojí na páru horizontálních drahokamových misek, z nichž se valí nekonečný proud drahokamů.

Podstatou myšlenky hojnosti je, že bez ohledu na to, kolik šperků je z vázy odebráno, zůstává vždy plná. Šperky jsou samozřejmě metaforou, která zahrnuje nejen hojnost hmotných statků, ale také hojnost zdraví, duchovna, harmonii se světem a lásku.

Chrámové prvky kolem misek, umístěné ve vnějším kruhu mandaly, symbolizují dosažení hojnosti a všeho druhu bohatství v souladu s božským zákonem.

Tip na vztah: buďte velkorysí. Čím více dáváte, tím více dostáváte.

Poselství dne: Hojnost začíná tam, kde neexistuje omezení a kde je pochopení nekonečnosti božských zdrojů.

7. Tato mandala se nazývá “Lotos s tisíci okvětními lístky”

Znázorňuje centrum korunní čakry – Sahasrara. Toto je nejmocnější čakra, sjednocuje v sobě další energetická centra člověka a spojuje člověka s Bohem.

Říká se, že zde sídlí podstata a duše všeho, co existuje, transcendentální bod čistého vědomí, osvobození od jakýchkoli omezení a znovuzrození.

Rada ve vztazích: všichni lidé jsou kapky jednoho oceánu, pamatujte, že vy a člověk vedle vás jste jedno.

Poselství dne: vaše cesta je spojena s božským osudem, překračujete hmotnou dualitu. Naslouchejte svému vnitřnímu guruovi – je vám otevřený.

8. Tato mandala je věnována hlubokému významu rodiny a rodiny.

Hlavním prvkem mandaly jsou čtyři mořské želvy plavající ve vodách světových oceánů. Želva v mnoha kulturních tradicích symbolizuje dlouhověkost, plodnost, neměnný řád, nepotismus. Leitmotivem mandaly je vejce, symbol počátku života.

Vztahové rady: rodina, rodina – zdroje síly pro vás. Naši příbuzní jsou největší učitelé!

Poselství dne: obraťte se na sílu svého druhu, právě v této rovině dnes leží odpovědi na vaše otázky.

9. Mandala “Pantanassa”

Věnováno zázračné ikoně Matky Boží – Tsaritse. Uprostřed mandaly je ruka Matky Boží, jak je zobrazena na ikoně: v srdci, v gestu lásky a soucitu.

Hlavním prvkem mandaly jsou zvláštně umístěná zlatá křídla. Takto jsou na ikoně vyobrazena křídla archandělů, obklopená Matkou Boží. Tato mandala je mandalou zázraků, magických událostí.

Vztahová rada: Buďte vděční za vše, co se děje, za lidi, kteří jsou kolem vás a mají vás rádi! Naučte se vidět kouzlo ve vašich interakcích s lidmi.

Zpráva dne: život je řetěz magických událostí, zázraků. Otevřete své srdce a žasněte nad zázraky.

About the author

admin

Leave a Comment