PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si svíčku a zjistěte, co vám právě schází

Written by admin
svicka

V různých životních obdobích občas dáváme přednost různým barvám. Má to několik příčin. První z nich je naše intuice. Je to silná schopnost, která nás někdy upozorní na skutečnosti rozumem nepostižitelné. Za druhé, volbou určité barvy nahrazujeme nedostatek určitých kvalit nebo stavu. Tento jednoduchý test vám řekne, jak se cítíte v dané životní etapě.

1. Černá

Mnozí lidé se domnívají, že černá znamená výhradně zlo či něco negativního. Černé svíčky k nám však často přitahují spíš sílu než negativitu nebo něco špatného. Proto jsou často zapalovány v složitých životních obdobích. Možná takovým právě procházíte.

2. Fialová

Pomáhá zvednout energetickou úroveň a zvýšit vnitřní vibrace. Měli by na to myslet lidé nejistí, případně vyčerpaní okolním světem. Fialová svíčka vám pomůže alespoň zmírnit negativní pocity a zdravě vám pozvedne sebevědomí.

3. Bílá

Bílá je symbolem duševní čistoty. Ujasňuje myšlenky a tříbí představu životního cíle. Jestliže jste si vybrali právě ji, chybí vám možná jasná orientace. Bílou svíčku je dobré zapálit, když přemítáte sami nad sebou. Všechno bude víc zřetelné a výsledky budou efektivnější.

4. Modrá

Tato barva symbolizuje naše fyzické schopnosti. Zvyšuje úroveň kladných vibrací prostoru a pomáhá srovnat náladu. Cítíte-li morální vyčerpanost, pomohou vám modré svíčky, navozující hojivou atmosféru.

5. Zelená

V indickém léčitelství odpovídá zelené barvě srdeční čakra. Právě k zelené barvě by se měl uchýlit ten, kdo se cítí odtržený od světa, od přírody, kdo má pocit, že žije mimo tuto planetu.

6. Žlutá

Žlutá barva bývá asociována s komunikativností a jasným myšlením. Nejsilněji tato barva působí na mozková centra. Dívejte se na ni, máte-li pročíst složitý text nebo se věnujete studiu.

7. Červená

Kromě negativních konotací (zuřivost, nebezpečí, zlo) bývá červená spojována i s kladnými jevy. Oheň dokáže spálit na troud, ale také krásně hřeje a svítí!

About the author

admin

Leave a Comment