PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si stromek a přečtěte si Vánoční předpověď

Written by admin
stromek

1. V nejbližší budoucnosti nečekejte žádné velké vzruchy. Bude to období radosti. Všechno je jasné, všechny záměry realizovatelné. Svěřte se životu, plujte s proudem a řeka vás sama donese na to správné místo.

2. V životě se vám objeví noví lidé, kteří se stanou buď oddanými přáteli nebo kolegy. Očekávejte shody šťastných okolností a růst materiální hojnosti.

3. Na vás samých závisí, zda úspěšně přejdete do nové životní etapy. Život vám poskytne šanci, hlavní je ji nepropást. Vše se vyplní podle vašeho přání. Budete z toho mít užitek vy i ti, kdo jsou vám nablízku.

4. Změny se zcela určitě vašeho života dotknou a možná ho obrátí vzhůru nohama. Začne vám nové životní období. Překonáte vnitřní rozpolcenost. Měli byste více odpočívat. Dovolte si na chvíli zapomenout na práci. Pomůže vám to získat duševní klid a jasnou mysl.


5. Výhledy máte ty nejrůžovější. Jsou tu možnosti velkých i malých vítězství. Úspěch vám zachutná. Důvěřujte více vlastnímu srdci a intuici. Napovědí vám vhodnou cestu k tomu nejtouženějšímu cíli.

6. Otevřou se vám nové perspektivy a nové obzory, dříve neviditelné a nedosažitelné. Čeká vás snadný a rychlý úspěch. Výsledek vás udiví a přinese vám radost.

7. Mnoho sil a energie vynakládáte zbytečně. Snažte se svou aktivitu rozdělit přiměřeně. Změňte se a změníte svět kolem sebe. Získáte nový pohled na život. Své záležitosti budete řešit rychle a snadno, bez velkého úsilí a ztrát.

8. Harmonie ve vztazích s lidmi i světem. Posílejte světu dobro a vrátí se vám zpět. Získáte vše díky vytrvalosti, pracovitosti, disciplíně a také proto, že osud vám bude přát.

About the author

admin

Leave a Comment