PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si strom a dozvíte se o sobě to nejdůležitější!

Written by admin

Sami budete překvapeni. Podvědomý výběr může o člověku mnohé prozradit. Podívejte se na obrázek se stromy a vyberte si ten, který se vám ihned zalíbil nejvíc. Možná se o sobě dozvíte leccos zajímavého!

Co prozradila vaše volba:

1. Zodpovědnost a klid

Jste zodpovědný, skromný a podnikavý člověk se smyslem pro humor. Rád řešíte věci v pohodě, s úsměvem a trpělivě. V tom je tajemství vaší oblíbenosti a úspěchu. Máte vrozené předpoklady k urovnání jakéhokoli sporu. Rád si odpočinete v pohodlí a příjemné, přátelské atmosféře.

Skutečnost berete takovou, jaká je, i když to někdy není jednoduché. Je vám jasné, že všechno má svou příčinu, kterou je třeba zjistit a případně se z ní poučit. Jde vám to dobře a umíte z takové situace načerpat síly k dalšímu kroku vpřed.

2. Podpora a starost o jiné

Patříte k lidem, kteří usilovně pracují na svých vlastních cílech, přitom však nikdy neodmítnou pomoc jiným. Starostlivost a péče, poctivost, věrnost a upřímnost, to jsou vaše hlavní vlastnosti.

Umíte si množství práce správně rozložit, víte, co je priorita a co může počkat. To je vzácná schopnost, která vám pomáhá k úspěchu. Neplýtváte silami na věci, které nejsou rozhodující, a to vám umožňuje nejen pomáhat ostatním, ale také zastat své rodinné povinnosti a udělat si čas i na přátele.

3. Štědrost a rozum

Jste moudrý a uvážlivý člověk, který vysoce oceňuje znalosti a nové myšlenky. Víte, že myšlenka dokáže změnit celý svět, proto každou pečlivě zkoumáte a nad každým nápadem, se kterým za vámi někdo přijde, dlouze přemýšlíte. S upřímností a štědře budete podporovat každou novou chytrou věc.

Řídíte se třemi pravidly, která vám v životě pomáhají: žít, nechat žít a nikoho nesoudit. Díky tomu vycházíte s lidmi v dobrém, i když s nimi třeba nesouhlasíte.


4. Citlivost a kreativita

Jste člověk tvůrčího typu s uměleckými sklony. Vždycky vás zajímal celý svět a způsob jeho fungování. Jste velmi vnímavý a citlivý, máte rozvinuté estetické cítění a smysl pro krásu. Vaše empatie k vám přitahuje mnoho lidí.

Velmi vám záleží na nezávislosti a svobodě, těžko byste snesli jakékoli omezování. Zároveň ji dopřáváte ostatním a je pro vás přirozené nechat každého, aby sám o sobě rozhodoval podle svého uvážení. Umíte poradit, ale své rady nikomu nevnucujete. Je-li to třeba, umíte podat pomocnou ruku.

5. Pracovitost a výkonnost

Vždycky jste byli aktivní, rozhodní, pracovití a cílevědomí. Když se pro něco rozhodnete, usilujete o to ze všech sil a nezastaví vás téměř nic. Máte požitek z práce i z jejích výsledků a vaši blízcí vás musejí napomínat, abyste mysleli také na odpočinek.

Velmi si ceníte osobního rozvoje a nepřestáváte na sobě pracovat. Jediným vaším dalším zájmem je rodina a kroužek nejbližších přátel. To je prostředí, ve kterém se s požitkem uvolníte.

6. Fantazie a důslednost

Hlavu máte plnou snů, plánů a odhodlání. Dokážete si do nejmenších podrobností představit svůj sen a umíte ho také krok za krokem naplňovat. Vaše důslednost je obdivuhodná. Jen těžko se někomu může podařit odvrátit vás od realizace toho, co jste si vysnili.

Dosáhli jste už mnohého a další plány jsou jistě na cestě. Protože však máte i smysl pro realitu, zahrnujete do svého snění i vlastní odpočinek. Dokážete si dopřát báječnou dovolenou, které se oddáváte se stejným zápalem, jako práci. Tato vyváženost je vám ku prospěchu a pomáhá vám zachovat si úsměv i v těch nejvypjatějších chvílích.

About the author

admin

Leave a Comment