PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si prsten a zjistěte, kdo jste zamilovaní

Written by admin

Vztahy byly vždy těsto spojené s prsteny. Prsteny se dávají na znamení lásky, věrnosti. Tyto dekorace se nedávají jen tak.

Vyberte si prsten, který se vám nejvíce líbí, a přečtěte si, co váš výběr znamená

Vyberte si prsten a zjistěte, kdo jste zamilovaní

1. Vynikající dáma

Tyto se nehodí hned. Jste pozorní a vybíraví. Za vnější jednoduchostí se skrývá přísný vkus a pečlivě vybraný styl.

Jste skoupý na chválu, neradi zpochybňujete a dokazujete. Máte příjemný smích a dobrý smysl pro humor. Jste sebevědomý. Jste vychováni. Máte sebeúctu.

2. Odhodlaná dáma

Nelíbí se vám a nevíte, jak čekat. Máte rychlou mysl, jste schopni vidět úspěšné a neúspěšné podnikání. Ve vztahu je pro vás výsledek důležitý a neskrýváte ho. Nechcete ztrácet čas prázdnými vztahy.

Všechno v životě je pro vás jednoduché. Potkali jsme se, vzali, žijeme a rosteme finančně i morálně. A přesně v tomto pořadí. U muže oceňujete sílu a pozornost k sobě.

Je pro vás důležité, aby si vás budoucí manžel vážil a byl zaměřený na rodinu. Všechno ostatní jste připraveni udělat sami.

3. Dáma je sen

O lidech, jako jsi ty, psali klasiky. Jste obětaví, laskaví a spravedliví. To poslední stojí za zvážení. Nevíte, jak odpustit podlost. To je vaše jediná zásada. Ty se nikdy nezměníš.

Jste chápavá a nesobecká dáma. Víte, jak se postarat o svého blízkého. Člověk se málokdy nudí. Neuráží vás maličkosti, nejste vrtošivý. vědět, jak poslouchat a slyšet.

Jste flexibilní a rádi přijímáte vše, co váš drahý nabízí. O takových, o kterých sníte, ale ne každý bude schopen zachránit vaše pocity.

4. Pyšná paní

Ve vztahu vidíte především sebe. Je pro vás důležité, jak vypadáte jako pár. Důležité je vaše pohodlí, váš emocionální stav. Milujete pozornost, dárky a komplimenty.

Jste připraveni zavřít oči před hodně a jste připraveni hodně odpustit, pokud je váš pár prestižní. Vtipy a komplimenty nešetříte. Jste schopni okouzlit kohokoli, ale nedovolíte se zamilovat.

Prostě na to nemyslíš. Asi nevěříš na lásku. O člověka se zajímáte pouze tehdy, je-li vám s ním dobře.

5. Vášnivá dáma

Lidé jako vy jsou milováni bez paměti a pamatují si je celý život. Milujete, jako by to byl poslední den vašeho života, ale zítra můžete vychladnout a zapomenout na všechny své emoce a pocity.

Jste náladový člověk. Jste emotivní. Neuznáváte pravidla morálky. Snadno si dovolíte změnit osobu, se kterou jste spárováni. Ve vztahu potřebujete pohon.

Zbožňujete vášeň a silné city. Jsi troufalý, umíš se smát do očí a plakat vzlykající. Jste poutaví. Miluješ flirtování.

Baví tě být královnou. Rád překračuješ čáru. Být s tebou je prostě nemožné, žít bez tebe je bezradné.

About the author

admin

Leave a Comment