PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si prsten a poznejte tajemství své povahy

Written by admin

Který prstýnek byste si navlékla? Může napovědět leccos o vaší povaze. Mnohé ženy nosí rády šperky a na prvním místě právě prsteny. Dobře zvolený prsten pěkně zvýrazní upravené ruce a je projevem majitelčina vkusu. Vždyť jeho výběr v mnohém závisí na povaze té, která ho nosí.

Podívejte se na náš jednoduchý a zajímavý test s prsteny. Líbí se vám? Vyberete si? Který se vám zamlouvá nejvíc? Jeden si zvolte a přečtěte si, c o vás prozradil… Pokud se náhodou rozhodnete vybrat si rovnou dva, spojují se ve vaší povaze rysy popsané u obou prstýnků.

Prsten číslo 1

Jste královna, která zná svou cenu! Královna poctivá k sobě samé i k jiným lidem. Někdy okolí poněkud trpí vaší neúprosnou přímostí, vaše přirozené kouzlo však lidem dovolí rychle zapomenout na příkoří i nepříjemné pocity.

Jste upřímná a silná, což zapůsobí na každého, kdo se ocitne ve vaší blízkosti. Pokud se vám někdo zalíbí, hřejete ho svou laskavostí doslova jako sluníčko. Pokud však ne, určitě to nebudete skrývat a dotyčný to nejspíš pocítí od první minuty vašeho setkání.

Optimismus a víra, že nehledě na překážky dokážete zdolat každou potíž, vám pomáhají kráčet životem s hlavou vztyčenou.

Prsten číslo 2

Jste ženskost sama. V duši věčně mladá, něžná, snivá, milující… Vaše srdce je veliké a muž, kterému ho darujete, bude velmi šťastný. Velmi vám sluší šaty, ty nejvíce ukazují vaši krásu a naplno dají zářit vaší energii.

Umíte snít a vaše sny se jakýmsi zvláštním způsobem mění v realitu. Někdy se vám zdají i věštecké sny.

Ráda si zaflirtujete a také to umíte, jste hravá povaha. Pokud si umanete nějakého muže okouzlit, nedá vám to žádnou práci. Jste naplněna laskavou energií, která se z vás vyzařuje doslova jako měkké měsíční světlo a vznáší se kolem vás.

Prsten číslo 3

Vy jste lovkyně! A jako každá lovkyně jste nabitá divokou, jiskřivou energií tryskající jako gejzír ve chvílích, kdy se vám to hodí. Máte oči, na které se nedá zapomenout. Pohled pronikající přímo do srdce. Lidé usilují o kontakt s vámi. Vy však jste vybíravá a blízko k sobě pustíte jen pečlivě zvolené jednotlivce. Lidem, kteří jsou vám blízcí, plně důvěřujete. Nevěru nebo zradu nikdy neodpouštíte.

Prsten číslo 4

Zvolila jste tuhle kouzelnou kočičku? Víte, že kočky žijí ve dvou světech najednou? A to platí i o vás. I když na první pohled by to nikdo neřekl. Jste krásná jemnou, příjemnou krásou. Jste léčitelka.

Na první pohled působíte jako veselý a příjemný člověk, máte řadu přátel, kontakt s vámi je snadný a příjemný. Hodně lidí si všimne, že potom, co s vámi mluvili, mají najednou lepší náladu, chuť do života a tvorby. Vaše energie hřeje, v životě mnohé dáváte.

Musíte se však více starat také o sebe a dělat si radost. Váš život pak bude plynout prostě a radostně. Nepropaste příležitosti, které vám život nabídne. Štěstí vás má rádo!

Prsten číslo 5

Jste láska! Ráda milujete a stav zamilovanosti je u vás běžná věc. Obvykle pociťujete silnou zamilovanost ke všemu, co se ve vašem životě vyskytuje – k muži, k práci, k tomu, co vás baví. Milujete také cestování.

Domácí pohodlí vám vyhovuje, pokud ho můžete sdílet s někým, koho máte ráda.
Když se radujete, jste nejkrásnější. Váš úsměv je prostě okouzlující. Vaše radost je vždycky opravdová. Přinášíte radost všem lidem kolem sebe.

Radujete se z každého prožitého dne. Zbožňujete příjemné životní maličkosti – krásné šálky, květiny, hudbu, to všechno jsou věci, které pro vás mají veliký význam.

Prsten číslo 6

Jste lady. Od přírody zdrženlivá, vybavená dokonalým vkusem, umíte sama sebe předvést v tom nejlepším světle. Každá vaše přítelkyně dělá chybu, pokud se o radu ohledně vkusu a stylu neobrací právě na vás.

Jste klidný a moudrý člověk. Máte velmi dobrou intuici, možná byste jí mohla jen malinko víc důvěřovat. Vašemu pohledu neunikne ani jedno jediné tajemství. Nicméně, cizí tajemství nikdy s nikým neprobíráte, nikdy se o něm ani nezmíníte. Dá se vám věřit a spolehnout se na vás je možné v každé situaci.

Jste přirozeně hezká, nepotřebujete žádné velké úpravy. Na lidech nejvíce oceňujete spolehlivost a rozum. Jen váhavě podléháte citům, ale pokud už se to stane a zamilujete se, pak velice silně.

About the author

admin

Leave a Comment