PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si ovoce, které byste s chutí snědli, a dozvíte se o sobě něco zajímavého!

Written by admin
test-ovoce

Granátové jablko

Jste přímý a čestný člověk. Nikdy nebudete tutlat pravdu, ať je jakákoli. Nemáte žádné postranní myšlenky ani tajné záměry. Nebojíte se zůstat sami sebou, nenasazujete masku a možná právě v tom tkví vaše neuvěřitelná schopnost přežít všechny pády a vzlety. Štěstí vám působí I maličkosti. Nic vás jen tak nerozhodí.

Ananas

Jste zosobněním spolehlivosti. Jako obrněný Rolls Royce, masivní šatník, jako skála. Vaše myšlenky, city a skutky jsou ve vzácné rovnováze. Jste zdrženliví, někdy až ostýchaví. Více nasloucháte, než mluvíte, což vás zcela uspokojuje. Jste tak věrní a spolehliví, že je s vámi možné vstoupit do vody i ohně.

Grapefruit

Radost! Když vás člověk uvidí, jiné slovo ho nenapadne. Žijete naplno, nepotřebujete umělý adrenalin. Život je krásný a v tom je veškerý půvab. Máte rádi chutě, tvary, zvuky a vůně každého dne. I všední den je pro vás krásný a neobvyklý. Sami ho takovým děláte. Od probuzení žijete naplno každou minutu a doslova se světem splýváte. To nejúplnější štěstí nalézáte v maličkostech.


Papája

Jste zajímavý člověk. Myslí si to všichni kolem vás. Vy sami smýšlíte jinak. Je vám vlastní optimismus, představivost a cit pro krásu. To lidi inspiruje. Vše, co se ve vašem životě děje, je předmětem zájmu okolí. Jste přesvědčiví, i když se nikoho přesvědčit nesnažíte.

Mango

Máte energickou, hravou povahu. Nuda je vaším smrtelným nepřítelem. Váš život rozhodně nudný není, je plný zádrhelů a dobrodružství. Hledat je je vaším krédem. Ostatně, všechny možné zážitky vás vyhledávají samy, bez vašeho zvláštního úsilí. Vše, co je originální a plné nových dojmů, vám působí v životě radost.

Kiwi

Jste vtipní a bystří. Máte živý rozum a rychlé reakce. Chápete věci za chodu. I když nejste příliš společenští, v případě potřeby jste dost hovorní. I vy se umíte radovat ze života. Umíte pobavit, jste intelektuální typ, a to z vás dělá střed každé společnosti. V ní se ovšem neocitáte z vlastní vůle. Zkrátka umíte bavit lidi, nic víc.

About the author

admin

Leave a Comment