PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si obrázek a zjistěte, co vás brzy potěší

Written by admin

Každý jsme jiný. Někdo preferuje studené barvy, někdo má rád světlé, někoho to táhne k teplým pozitivním a veselým barvám. Například oranžová.

Překvapivě jasná barva, která má mnoho odstínů. Lékaři říkají, že oranžová barva zrychluje puls a zrychluje krevní oběh, psychologové si všimli, že kontemplace oranžové barvy pomáhá léčit deprese a apatii.

Upozorňujeme na oranžový test. Důvěřujte svému podvědomí, vyberte obrázek a zjistěte, co potěší vás v blízké budoucnosti a co vaše blízké

Vyberte si obrázek a zjistěte, co vás brzy potěší

1. Pokud jste zvolili oranžové růže

Zpráva o silné energii. Už ne sympatie, ale ještě ne láska. V květinářství je oranžová považována za přechodnou barvu od žluté k červené.

Barva emocionální perspektivy: láska, touha. Není divu, že ve starověké Indii dávali dárky těm, kteří dávali růže.

Zamilují se do vás a udělají vám radost. možná se do něj zamilujete

2. Pokud jste zvolili oranžovou oranžovou

Osvěžující, povzbuzující a velmi zdravé toto pozitivní ovoce. Pro mnohé je vůně pomeranče spojena s oslavou Nového roku.

Potěší vás zpráva o zdraví. pokud jste onemocněli nebo nebylo dobře vašim blízkým, ve velmi krátké době se situace v tomto směru ubírá pozitivním směrem. Udělá radost vám i vašim blízkým.

3. Pokud jste zvolili oranžového psa

Očekávejte dobré zprávy od svých přátel. Možná byli zaneprázdněni něčím ohledně vašeho blaha a jejich pomoc se ukázala jako velmi účinná, nebo se zlepšily některé věci, o které jste se obávali.

Možností může být mnoho, ale skutečnost, že budete potěšeni zprávami nebo akcemi vašich přátel, je nepopiratelná, protože jste si vybrali tento konkrétní obrázek.

4. Moře, slunce, labutě

Pokud jste si vybrali tuto krajinu, užijete si zbytek. Tvrdě jste pracovali, udělali spoustu věcí a je čas se o sebe postarat.

Tato dovolená vás potěší, dodá vám sílu, energii, poznáte zajímavé lidi. Neodkládejte dlouho to, co vás potěší. Prosím, dávejte na sebe pozor

About the author

admin

Leave a Comment