PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si noční oblohu a získejte silné poselství

Written by admin

Zaměřte se na těchto 5 snímků noční oblohy. Použijte svou intuici, abyste pochopili, který obrázek obsahuje zprávu pro vás.

Poté přejděte dolů a přečtěte si své silné poselství.

Vyberte si noční oblohu a získejte silné poselství

Nebe číslo 1

Všichni se rodíme s psychickými schopnostmi, čím jsme starší, tím více se vyvíjí naše ego a naše psychické schopnosti ustupují do pozadí, ale to neznamená, že zmizí, jsou tu vždy, jen je třeba si je zapamatovat!

Prostřednictvím těchto schopností vám Vesmír dává najevo, že v tom nejste sami, a jakmile se zaměříte na svůj skutečný potenciál, zjistíte, že máte k dispozici neomezené znalosti.

Toto probuzení vám může zpočátku připadat dost děsivé a můžete se ho pokusit i zablokovat, ale jakmile toto probuzení přijmete jako svého přítele a spojence, můžete se naučit, jak s ním pracovat.

Když dokážete použít svou intuici, sedět v tichu a naslouchat své duši, pak se naučíte důvěřovat svým pocitům a necháte se jimi vést životem. Když to všechno zvládnete, můžete se spolehnout na magický satelitní navigační systém, když budete potřebovat vedení.

Vesmír má pro vás nyní vedení, tak poslouchejte tento hlas ve vás a sledujte, jak se váš život proměňuje!

Nebe číslo 2

Když popustíte uzdu své divoké stránce, pocítíte výjimečnou proměnu, která vám umožní cítit ten správný směr, kterým se potřebujete posunout.

Nyní je čas opustit všechna omezení, která vás brzdila. Vaše kreativita a vášeň vzplanou a váš svět bude živější, kouzelnější a hlavně zábavnější.

Překážky se vám rozpustí před očima, snadno se vyrovnáte s nepřízní osudu a zjistíte, jak jste ve skutečnosti silní.

Když přijmete svou divokou stránku, začnete přikládat obrovskou hodnotu sebevědomí a začnete si stanovovat zdravé osobní hranice, poznáte svou hodnotu.

Další dar, který na vás čeká, je hlubší úroveň porozumění a moudrosti! Pokud jste si vybrali tento obraz, důrazně vám doporučujeme osvobodit se od všeho, co vám brání jít v životě vpřed, jít do náruče divočiny a spojit se se svým božským tělem, myslí a duchem.

Nebe číslo 3

Strach je extrémně negativní emoce, která nám neustále brání uvědomit si nebo dokonce realizovat svůj skutečný potenciál.

Když se staneme nebojácnými, všechna omezení zmizí, bolest z neznáma zmizí z našeho světa a místo toho všeho otevíráme dveře novým neomezeným možnostem. Změny a výzvy osudu přijímáme s lehkostí a naše vitalita se výrazně zvyšuje!

Tato karta říká, že se musíte stát otevřenější a upřímnější, s důvěrou vyjadřovat své touhy a potřeby.

Přestaňte předstírat, že jste malí, smějte se sami sobě, omezte svá přesvědčení nebo prostě odejděte od všeho, co je toxické a stojí vám v cestě.

Pokud jste si vybrali tento obrázek, důrazně vám doporučujeme vystoupit ze své komfortní zóny, abyste se vyhnuli pocitu strachu!

Nebe číslo 4

Cestování rozšiřuje obzory našeho myšlení, ať už jde o skutečný výlet nebo cestu do našeho vnitřního světa. Když cestujeme, zažíváme věci, které neznáme, vystupujeme ze své komfortní zóny, což nám zase přináší tolik nových zážitků!

Cíl se stává irelevantním, ale to, co se na této cestě naučíme, obsahuje určité kouzlo.

Vaše vědomí se brzy změní, budete se na věci dívat jinak, cestou potkáte další zajímavé lidi, objevíte nové pohledy na svět, nové způsoby komunikace, a to může ovlivnit vaše naděje, sny a touhy.

Pokud si vyberete tento obrázek, budete vyzváni, abyste vykročili do neznáma a viděli, kam vás tento zbrusu nový svět zavede!

Nebe číslo 5

Mystické víry zpravidla předčí ty obyčejné, jsou spojeny s vyšším zdrojem, který pak umožňuje nahlédnout do tajů Vesmíru a rozšířit je do nekonečných možností. Když následujeme mystickou cestu, naše vědomí a naše zkušenosti přesahují obvyklý rámec.

Je to jako dostat 3D brýle, se kterými můžete vidět věci, které jste ještě neviděli. Jak rozvíjíte svou duchovní sílu praktikováním starodávných metod a rituálů, můžete objevovat nové dimenze a navíc můžete tento dar využít k tomu, abyste pomáhali a uzdravovali své okolí.

Mystici důvěřují univerzálnímu plánu, uvědomují si, že vše je propojeno a jakákoli zkušenost, kterou máme, je součástí většího plánu zaměřeného na dosažení nejvyššího dobra!

About the author

admin

Leave a Comment