PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si náušnice, řeknou o vás pravdu

Written by admin

Jen těžko budeme hledat ženu, které by se nelíbily různé ozdůbky. Výrazné náušnice, krásný náhrdelník, elegantní prsten nebo masivní náramek. Každá si najde to své. A její výběr o ní leccos vypoví.

Vyberte si ze šestera náušnic ty, které se vám líbí nejvíc a zjistěte skryté rysy své povahy. Pokud se vám zalíbí víc než jedny, seřaďte je podle míry sympatie, kterou ve vás vyvolaly. Zjistíte tak, které vaše odhalené povahové rysy jsou výrazné a které slabší.

Vyberte si náušnice:

Náušnice 1

Jste velmi ženská, ráda se hezky oblékáte, líčíte a češete. Nejdříve z rozpočtu odečítáte částky na novou kosmetiku nebo nějaký prostředek péče o sebe a svůj zevnějšek, teprve pak následuje jídlo nebo potřeby pro domácnost. Velký význam má pro vás rodina, více pozornosti však věnujete manželovi než dětem. Naše rada: važte si svých pěkných vlastností. Dnes není běžné potkat mladou ženu, která si váží a pěstuje svou ženskost. Snažte se nepropadat pasivitě a lenosti, zůstaňte však klidná a graciézní. A pamatujte: děti jsou váš největší poklad!

Náušnice 2

Ve stejné míře vám vládnou emoce jako silný intelekt. Setkání s vámi každému bezděky připomene výrok «Nejvíce sexy je na člověku jeho duše». Každý okamžik vašeho života je cenný a každý prožíváte mnohem hlouběji a citověji než všichni ostatní. Na rozdíl od většiny z nich si také dokážete bravurně poradit s problémy. Zároveň máte velmi originální myšlení, svůj styl, svůj způsob a dovednost obhájit své zásady. Naše rada: využijte svých darů ve prospěch svůj i všech ostatních. Nepropadejte pesimismu: vaše hloubka je dokladem vnitřní zralosti.

Náušnice 3

Dáváte přednost lakoničnosti a minimalismu. Jak ve stylu oblečení, tak v životním způsobu neuznáváte nic zbytečného. Milujete život, jste velmi aktivní a stále v pohybu. To je důvod, proč i s více křížky na krku zůstanete člověkem «bez věku», bez předsudků a s lehkostí v duši. Naše rada: udržujte rovnováhu mezi mimořádnou aktivitou a sebepoznáním.


Náušnice 4

Jste skutečná víla! Ráda pracujete a tvoříte rukama, z obyčejných kousků látky dokážete vytvořit kouzelné dětské oblečení. Naprosto ke všemu máte tvůrčí přístup. Takovou ženu touží mít po boku muži, jejichž snem je dobrá rodina. Naše rada: potřebujete osobní prostor, vždyť inspirace se rodí v tichu. Zbavte se zbytečných věcí a zbytečných lidí a věnujte čas sobě samotné.

Náušnice 5

Máte ocelový charakter a železné nervy. Cítíte v sobě nezkrotnou touhu rozšiřovat a rozhodovat o svých vlastních hranicích. Máte velmi pronikavou mysl, bleskové reakce a také věcný přístup. Ve vztahu k lidem nastolujete dosti náročné požadavky. A nejspíš ne zbytečně, vždyť se řídíte životní zkušeností. Naše rada: nepracujte «do úpadu», čas od času se zastavte a dopřejte si oddech. V takových chvílích si můžete uspořádat myšlenky a učit se dosahovat harmonie.

Náušnice 6

Jste prostě ztělesněním oslav a veselí. Vaše duše žádá nepřetržitou zábavu, přepych a lesk. Oblečení máte extravagantní, šperky se lesknou jasněji než slunce. Emoce z vás do okolí doslova tryskají, bez nějakého přemýšlení. Zbavujete se tak napětí. Kariéru snad nestavíte přímo na první místo, ovšem to poslední by vás rovněž neuspokojilo. Naše rada: snažte se poněkud ovládat své emoce, abyste se nedotkla někoho ze svých blízkých. Pokud se dopustíte chyby, nezapomínejte se omluvit. Umět uznat svou chybu, to je rys královské velikosti.

About the author

admin

Leave a Comment