PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si múzu a získejte vedení pro svou životní cestu

Written by admin

Múzy jsou v řecké mytologii inspirující bohyně literatury, vědy a umění. Byli považováni za zdroj znalostí ztělesněných v poezii, lyrických písních a mýtech, které byly v těchto starověkých kulturách po staletí předávány ústně. Později je přijali Římané jako součást svého panteonu bohů.

Pojem múza lze v jeho současném použití obecně vztáhnout na člověka, který inspiruje umělce, hudebníka, spisovatele nebo i obyčejného člověka, který chce v životě dokázat víc a ke splnění svých snů potřebuje jen trochu inspirace.

Která múza vás inspiruje? Vyberte a přečtěte si pro vás důležitou zprávu.

Vyberte si múzu a získejte vedení pro svou životní cestu

Muse 1 vás inspiruje:

Vaše Muse vám připomíná, že vaše rodina je velmi důležitá. RODINA je ta, kterou jste si vybrali a kterou chcete vidět vedle sebe, a to neplatí vždy pro příbuzenství.

Vaše rodina může být blízký přítel, díky kterému se budete cítit jako bratr nebo sestra nebo jako rodina, do které jste se narodili. Ti v rodině vaší duše jsou důležití. Je to pouto, které si ve svém životě vytváříte sami.

Muse 2 vás inspiruje:

Muse 2 vám připomíná, že jakékoli změny jsou součástí života a neměli byste se jich bát. Nacházíte se v přirozeném růstovém cyklu a jedna nebo více oblastí ve vašem životě se vyvíjí (mění).

Vězte, že je to součást vaší životní cesty, nikoli boj s vámi. Pokud se necítíte dobře, musíte jednat hned, abyste provedli změny v současné situaci; Právě teď.

Vaše Múza je zde, aby vás povzbudila, abyste pokračovali ve své duchovní cestě a zůstali sami sebou. Máte světu co nabídnout, jen být vámi.

Láska je magická, protože je schopna proměnit všechny věci. Láska, kterou držíte, má právo dotýkat se nejen vašeho okolí, ale celého světa.

Muse 3 vás inspiruje:

Muse 3 vám připomene, že jste zdatný student, který pokládá základy vašeho domova. Bez ohledu na to, zda děláte své studium, kariéru nebo jiné věci, dělejte to všechno jen pro sebe, pro své vlastní potěšení.

Nespěchejte a nespěchejte. Než budete pokračovat, ujistěte se, že je každá oblast dokončena a prozkoumána. Sledujte konečný výsledek a užijte si proces.

Důvěřujte své intuici – žádný zakalený filtr strachu. Můžete vidět, co je pro vás určeno, co je pro vás pravdivé, co vás nyní vzrušuje a inspiruje. Neexistuje pro vás žádná tma a světlo – jen život, život, svoboda a jasnost. Vaše Muse bude po vašem boku. Budete se vznášet, potápět se a stát spolu.

Muse 4 vás inspiruje:

Vyvolená Múza má energii moudré sovy. Můžete mít pocit, že pozorujete, reflektujete nebo analyzujete své vlastní činy nebo činy ostatních, které právě probíhají.

Udělejte si čas na spekulace, snění nebo přemýšlení. Odpovědi na jakoukoli otázku nebo řešení jakéhokoli problému leží hluboko ve vás. Čas poslouchat.

Muse vás zve, abyste využili svou kreativitu ke zlepšení kvality života a přivedli se k vitalitě. Vaše múza vás vybízí, abyste opustili své praktické, logické myšlení a vážnost života a věnovali se odlehčeným činnostem, které jsou relaxační a zábavné.

Hravé kreativní vyjádření je důležité, protože zvyšuje vaše vibrace, což vás přibližuje k vašim snům.

Musa doporučuje ponořit se do jakékoli kreativní činnosti, která vám zvedne náladu a cítíte se dobře. Může to být hra na hudební nástroj, malování, próza, vaření, výroba šperků, zdobení, šití, fotografování, krajinářství, tanec nebo navrhování – nezáleží na tom, co to je, pokud vám to přináší radost.

Pokud se vám tento kvíz líbil a Musa vás inspiroval ke změnám ve vašem životě, sdílejte tento kvíz se svými přáteli na sociálních sítích.

About the author

admin

Leave a Comment