PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si mandalu a uvidíte, co můžete tento měsíc očekávat

Written by admin

Mandaly jsou energetická centra a jsou součástí tzv. „Posvátné geometrie“, což je Matrix veškeré univerzální hmoty, symetrie stvoření, rovnováha v pohybu.

Vyberte si kartu a nechte si poradit na září!

Vyberte si mandalu a uvidíte, co můžete tento měsíc očekávat

Mandala číslo 1

Když nám někdo ublíží, máme dva způsoby. Jedním z nich je postavit zeď v našem srdci, abychom přestali cítit bolest. Další je získat něco pro sebe na základě toho, co se stalo.

V září tohoto roku bude velmi přínosné vybrat si jednu z těchto cest a převzít zodpovědnost za své rozhodnutí. Zvolíte-li první možnost, stanou se vašimi společníky sebeklam a hořkost, druhou však volí odvážní, sebevědomí lidé.

Každá minuta našeho života je určována rozhodnutími, která děláme vědomě či nevědomě. Tato rozhodnutí mohou změnit naši kariéru, naše vztahy nebo celý náš život.

Bohužel neexistuje žádný návod, který byste si mohli prostudovat, abyste našli správnou odpověď.

Dělat správná rozhodnutí je pro každého člověka jednou z nejdůležitějších a nejobtížnějších věcí. Každá situace, ve které si musíte vybrat, totiž může mít v budoucnu velké následky.

Mandala číslo 2

Obviňovat druhé z toho, co se nám v životě děje, je téměř zvyk, kterého se lze jen těžko zbavit. Často proto slýcháme, že tento bývalý byl špatný, naši rodiče se k nám chovali špatně nebo přítel zradil a tak dále.

A i když jsou v mnoha případech některé z těchto situací pravdivé, je čas převzít zodpovědnost za život a převzít zodpovědnost za to, co pro sebe chceme.

Tento měsíc je ideální pro realizaci vašich plánů a provádění změn. Protože nakonec velkolepý život spočívá v tom, že vše závisí na mně, že mohu být změnou, kterou chci vidět.

Mandala číslo 3

Víra, že existují dobrá a špatná rozhodnutí, je energie, která nám brání v pohybu vpřed a nutí nás žít v úzkosti z budoucnosti, která ještě neexistuje.

Využijte září k tomu, abyste přestali pochybovat a udělejte to, co musíte udělat, s důvěrou, že vše, co děláme, je vždy prospěšné pro náš osobní růst.

About the author

admin

Leave a Comment