PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si kytičku a zjistěte něco zajímavého

Written by admin

JAKÉ KVĚTINY SI VYBERETE?

Číslo 1 je hořec a pokud jste ho zvolila, brzy vás čeká nějaká neočekávaná událost. Něco, co by vás ani v nejdivočejších snech nenapadlo. Zajímavý experiment, zcela nová životní etapa. Neodmítejte nové dojmy. Uvidíte, že vám to bude jenom ku prospěchu!

Kytice tulipánů má číslo 2 a znamená, že brzy budete mít nového ctitele. Bude k vám velmi pozorný a těžko budete moci zůstat chladná. Pokud už máte trvalý vztah, dojde v něm brzy k nové, příjemné změně.

Růžové anemonky z čísla 3 věští, že vás čeká cestování. Možná ne tak daleko, jak byste si přála, bude to však skvělá příležitost k rozptýlení a změně okolností. Můžete si rovnou koupit nový kufr.

Číslo 4 signalizuje, že vás to letos potáhne k vlastní tvorbě. Neměla byste tento sklon potlačovat. Je docela pravděpodobné, že budete velmi úspěšná. Malujte, pište, tvořte co vás napadne!

Číslo 5 slibuje, že tento rok bude plný vášně! Růže tvrdí, že vír vášní vás doslova strhne. Vše, co se bude dít, se vám bude líbit. Budete nadšena. Takže si to užijte!

Pokud jste zvolila číslo 6, není vyloučeno, že vás v tomto roce čeká nějaký přírůstek – může to být stejně tak přírůstek v rodině, jako přírůstek v peněžence… V každém případě pomněnky naznačují, že jde o něco pozitivního.

About the author

admin

Leave a Comment