PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si krystal a získejte důležitou zprávu

Written by admin

Křišťál dle vašeho výběru odhalí vaši pravou osobnost!

Vyberte si krystal a získejte důležitou zprávu

Krystal č. 1

Hledáte svobodu, klidné místo pro uklidnění svých pocitů a naslouchání svému vnitřnímu hlasu. Cítíte se ve stresu? Když trávíme čas v klidném stavu rozjímání, vibrace našeho těla se mění.

To samozřejmě neznamená, že je ve vašem životě všechno „špatně“, ale možná máte pocit, že byste měli začít dělat něco jinak. Měli byste vědět, že když přemýšlíte o svých cílech, ve skutečnosti úspěšně směřujete k jejich dosažení.

Krystal č. 2

Pokud se cítíte přitahováni tímto krystalem, je to proto, že procházíte (nebo se chystáte projít) důležitou transformací. Tato transformace může být praktická, měnící životní styl.

Je to o duchovní evoluci, o blokování energie ve vašem těle a mysli, o minulých zkušenostech, které jsou rozpleteny a uvolněny. Nejprve musíme uznat potřebu změny, teprve potom můžeme začít hledat alternativy.

Krystal č. 3

Vaše nevědomí vám říká: “Jsem připraven zbavit se negativních návyků a být šťastný.” Uvědomte si, že ostatní mají větší smůlu než vy. Mají také své vlastní problémy, i když se někteří rozhodnou o nich nemluvit. Osvoboďte se od žárlivosti, hořkosti, protože tyto emoce otravují váš život!

Naštěstí energetické bloky ve vašem systému rychle mizí. Konečně najdete sílu vůle opustit negativitu (a možná i negativní lidi nebo situace) a obklopit se pozitivitou. Je čas si uvědomit, že jedinou cestou k trvalému štěstí je vážit si toho, co máte, a ne toho, co nemáte.

Krystal č. 4

Pokud se vám tento krystal líbil, pak často dostáváte zprávu prostřednictvím snů, myšlenek s opakujícími se čísly nebo vizemi.

Jste vedeni svou intuicí. Naslouchejte své intuici. To je váš klíč k úspěchu.

About the author

admin

Leave a Comment