PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si křídla a zjistěte, kdo je váš anděl strážný

Written by admin

Každý člověk má neviditelné pomocníky, kteří ho vedou po cestě životem. Vlastní velmi „tichý hlas“, který v sobě čas od času slyšíme. Říkáme tomu předtuch nebo intuice. Toto jsou formy, které přebírají důležité zprávy od vašeho anděla strážného. Naučte se jim naslouchat, protože váš anděl strážný je vždy po vašem boku!

Intuitivně si vyberete přesně ta symbolická křídla, která patří vašemu andělu strážnému. Vyberte si ta křídla, při pohledu na která pocítíte nějakou vnitřní přitažlivost.

Vyberte si křídla a zjistěte, kdo je váš anděl strážný

Křídla 1. Archanděl Rafael (Raphael)

Archanděl léčitel, pomáhající léčit fyzické i duševní rány. Patron tuláků a cestovatelů. Barvy vašeho archanděla jsou žlutá, zlatá a fialová. Archandělské rostliny – levandule a anýz. Použijte vůně těchto rostlin k posílení svého pouta s archandělem.

Křídla 2: Archanděl Michael (Michael)

Archanděl-Ochránce, který chrání lidi před ztrátou spirituality a podporuje ty, kteří usilují o duchovní zlepšení. Barvy vašeho archanděla jsou zlatá a červená. Archandělské rostliny – myrha a kadidlo. Použijte vůně těchto rostlin k posílení svého pouta s archandělem.

Křídla 3: Archanděl Gabriel (Gabriel)

Archanděl Strážce duše. Patron dětí a kreativních lidí. Pokud jste kreativní člověk, pak jste pravděpodobně nejednou pocítili přítomnost tohoto archanděla vedle sebe. Barvy vašeho archanděla jsou oranžová a modrá. Archandělskou rostlinou je jasmín. Použijte jeho vůni k posílení svého pouta s archandělem.

Křídla 4: Archanděl Uriel (Uriel)

Archanděl ochránce svatých míst. Pomáhá řešit těžké životní situace a obnovit spravedlnost. Barvy vašeho archanděla jsou smaragdová a hnědá. Rostlina archanděla je santalové dřevo. Použijte jeho vůni k posílení svého pouta s archandělem.

About the author

admin

Leave a Comment