PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si keltský symbol a naučte se něco nového o své vnitřní síle

Written by admin

Soustřeďte se a vyberte si postavu, která se vám nejvíce líbí!

Vyberte si keltský symbol a naučte se něco nového o své vnitřní síle

Symbol č. 1

Máte obrovský vnitřní potenciál. Ceníte si stability a nohy stojíte pevně na zemi. Pečujte o záda a pas.

Symbol č. 2

Tento legendární pták může povstat z popela. Jste velmi ambiciózní, plní energie a vášně. Je ve vás oheň, ale pozor, tento živel je schopen spálit vše, co mu přijde do cesty. Naučte se být skromným a vyrovnaným člověkem ve svém každodenním životě.

Symbol č. 3

Máte velký potenciál najít harmonii mezi svými světy, vnitřním a vnějším. Můžete druhým udělat radost, můžete je něco naučit a dokonce jim můžete pomoci růst.

Když si uvědomíte svou sílu, můžete změnit vše, co se vám nelíbí. Jste neuvěřitelně citlivý a duchovní člověk.

Symbol č. 4

Vybrali jste si mocný symbol ochrany a osobní síly. O tom svědčí i fakt, že v reálném životě musíte najít rovnováhu mezi svou duchovní a fyzickou silou. Musíte si najít svůj styl, svůj způsob života.

Máte velký potenciál a možná i psychické schopnosti. Vaše osobnost je jako pět hvězd a vaše srdce je teplé a živé. Ze zdravotního hlediska věnujte pozornost játrům.

Symbol č. 5

Jste velmi flexibilní člověk, ale často cítíte tlak a agresi. Čím lépe se budete znát, tím lépe porozumíte světu a lidem kolem sebe.

Symbol č. 6

Vaše srdce je otevřená kniha. Vyzařujete teplo a laskavost. Staráte se o druhé a podporujete je a můžete být pro každého nejlepším přítelem. Nikdy neztrácejte víru v dobro.

Pečujte o své tělo, zejména o kolena. Naučte se dýchací techniky, které vám pomohou uvolnit se a udržet vnitřní harmonii.

About the author

admin

Leave a Comment