PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si kartu a zjistěte, co vám v tuto chvíli chybí!

Written by admin

Každý člověk se snaží být šťastný. A každý z nás má svou vlastní cestu. Pro někoho natahovací, pro někoho jednodušší.

Někdy se ale do sebe zamotáme natolik, že štěstí nevidíme přímo pod nos. Nabízím vám věštění, které vám (opravdu doufám) pomůže zjistit, co přesně vám ke štěstí chybí.

Musíte si náhodně vybrat jednu z těchto karet a přečíst si výklad. Pamatujte, že váš výběr se řídí vaším podvědomím. A skutečnost, že jste si vybrali právě tuto kartu, není bezdůvodná.

Věřit či nevěřit je osobní věcí každého. Ale i tak to stojí za poslech. Vyberte si tedy kartu:

Vyberte si kartu a zjistěte, co vám v tuto chvíli chybí!

Mapa 1

Chybí vám vytrvalost. Nic se v tomto životě neděje jen tak. Pokud chcete dosáhnout svého cíle, musíte vynaložit určité úsilí. Samozřejmě můžete počkat, až štěstí spadne z nebe, ale musíte čekat dlouho.

Mapa 2

Nemáte dostatek odpočinku. V poslední době si vydělával nějaké peníze. Kromě toho jsi toho nabral příliš mnoho. Vaše oči jsou rozmazané a je pro vás těžké určit priority. Slitujte se, dovolte si nadechnout se. Pak můžete střízlivě zhodnotit svůj život

Mapa 3

Chybí vám přehled. Jste mnohem šťastnější, než si myslíte. Jen si ne vždy vážíš toho, co máš. Podívejte se na život z jiného úhlu. Můžeš si přestat stěžovat? Koneckonců, aniž byste se naučili vážit si toho, co je k dispozici, nikdy nebudete schopni dosáhnout spokojenosti a harmonie.

Mapa 4

Chybí vám jistota. Snažíte se chytit všechno najednou. Nemáte jasný akční plán a proto se často dostáváte do problémů. Zkuste upřednostnit svá přání. Pak se vše vyřeší.

Mapa 5

Chybí vám jednoduchost. Opravdu rádi věci komplikujete. Nehledejte skrytý význam tam, kde žádný není. Někdy je strom jen strom a ne skrytá zpráva. Buďte prostí a pak si budete moci uvědomit, co ke štěstí potřebujete

About the author

admin

Leave a Comment