PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si kámen bez váhání!

Written by admin

Podívejte se na šest kamenů, které vidíte na obrázku. Bez dlouhého váhání si vyberte ten, který se vám nejvíce líbí. Co to znamená:

Kámen #1

Prvním kamenem je Opalit . Chcete v životě svobodu od shonu a shonu. Cítíte potřebu vypnout a najít svět, kde se vaše pocity a myšlenky stanou vyššími.

Vyberte si kámen bez váhání!

Kámen #2

Druhým kamenem je malachit . Ukazuje, že životní změny jsou pro vás na obzoru. Mnohé ze změn budou duchovní povahy. Změny můžete mít i ve svém milostném životě.

Kámen #3

Třetím kamenem je Sluneční kámen . Pokud jste si vybrali tento kámen, pak jste optimista. Budoucnost je pro vás jasná. Neztrácejte své sluníčko!

Kámen #4

Čtvrtým kamenem je obsidián vyrobený z mahagonu. Pokud jste si vybrali tento kámen, vaše podvědomí se vám snaží říct, že je čas vymanit se ze starých zvyků a vytvořit si nový život. Pamatujte, jaké máte štěstí, a nenechte žárlivost proniknout do vaší mysli.

Kámen #5

Pátý kámen se nazývá Howlit . Pokud vás tento kámen přitahuje, mějte svou mysl otevřenou zprávám z „jiného světa“. Tyto zprávy mohou pocházet od zesnulých příbuzných a blízkých. Veďte si deník snů a buďte informováni.

Kámen #6

Posledním kamenem je dalmatský jaspis . Tento kámen naznačuje, že jste milovníkem zábavy. Hledejte nová dobrodružství a navazujte nové přátele. Zábava změní váš svět k lepšímu.

About the author

admin

Leave a Comment