PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si jednu ze sad nádobí a zjistěte, jaká jste hostitelka

Written by admin

Jaká jídla máte nejraději?

Vyberte si jednu ze sad nádobí a zjistěte, jaká jste hostitelka

Pokud jste si vybrali #1 , máte skvělý vkus! Máte rádi minimalismus a jednoduchost, které zároveň vypadají dost draze a kvalitně. Raději sbíráte nádobí ve stejných barvách, aby vše vypadalo stylově a stejně. Jste skvělá hostitelka!

Pokud jste zvolili číslo 2 , neusilujete o to stát se velmi dobrou hostitelkou. Obecně platí, že ani nádobí, ani výzdoba domu pro vás není něco důležitého a primárního. S domácím pohodlím si hlavu nelámete, protože ještě nejste připraveni věnovat svůj čas domácím pracím. Snad se jednoho dne všechno změní!

Pokud jste zvolili # 3 , pak jste dobrá hostitelka, která má rozhodně vkus, i když někomu připadá trochu staromódní. Sady zbožňujete, a tak jste si od babičky už dávno vzali tu, která se vám líbila nejvíc! Rádi přijímáte hosty a oni vždy obdivují váš domov!

Pokud jste si vybrali # 4 , pak vás určitě baví dělat domácí práce! Při úklidu se necítíte unavení ani podráždění, protože tento proces vás vždy uvolní a zklidní. Pokud jste se již pustili do úklidu, pak by v domě rozhodně neměl být nikdo jiný kromě vás. Pak bude vše v pořádku!

Pokud jste si vybrali # 5 , pak jste dobrá hostitelka, ale nemáte moc ráda domácí práce. Spíše na to prostě nemáte čas. Vždy najdete zajímavější a důležitější věci na práci, takže na domácí práce prostě nemáte energii. A přesto, když ruce dosáhnou bodu, vše září čistotou!

Pokud jste si vybrali # 6 , pak jste perfektní hostitelka. Jak rádi hostíte hosty a slyšíte jejich chválu na váš domov! Nedej bože, aby něco nebylo na místě… Upřímně řečeno, za ideální považujete pouze zakázku, kterou jste zavedli, takže nepotřebujete pomocníky.

About the author

admin

Leave a Comment