PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si jeden ze znaků a zjistěte, čeho se vám nejvíc nedostává

Written by admin

Nyní se dozvíte jeho význam.

1. Znak «Láska»

Červená barva nasvědčuje přání dosáhnout dobrého postavení a úspěchu a nepřekonatelnou touhu po všem, co člověku může přinést bohatství emocí a plného života. Potřebujete výrazné zážitky a někoho, kdo by dokázal vaši touhu naplnit. Dobrou zprávou je, že právě tento znak vám v tom přinese štěstí.

2. Znak «Víra»

Jste člověk přemýšlivý a hloubavý. Byl byste rád, kdyby vaše vědomosti, sny i schopnosti nacházely ihned odraz v realitě. V životě to však chodí jinak a vy jste si vědom, že budete muset tvrdě pracovat, než uplatníte vše, co máte k dispozici. Možná vám chybí trocha inspirace, určitě však ne odhodlání a hlavně – víra v úspěch. Proto je také vaše volba tohoto znaku předzvěstí konečného úspěchu.

3. Znak «Věčnost»

Tady je černá barva symbolem snahy zbavit se všeho, o vás dráždí a ruší ve vašem úsilí. Nechcete se v životě dopustit chyb a omylů, toužíte, aby výsledky vaší práce neměly žádné nedostatky. Jste k sobě velmi nároční a to, co čeho se vám nedostává, je trocha odpočinku. Buďte k sobě laskavější, vždyť o vašem úspěchu se nedá pochybovat už teď. Malinko se uvolněte, ať si ho můžete víc vychutnat.

4. Znak «Síla»

Žlutá barva je barvou slunce, barvou života. Cítíme vaši naději a víru ve vlastní úspěch i sílu, s níž usilujete o jeho dosažení. Nebojte se, že vás něco rozptýlí nebo vás zbaví části sil. Blízký vztah, který teď potřebujete, vám bude jen oporou, nebraňte se mu. Dodá vám netušenou energii a rozlet. Cíl je nablízku a nic vás nezastaví.


5. Znak «Harmonie»

Toužíte stále se zdokonalovat a potvrzovat si svůj růst a zlepšování v kontaktu s jinými lidmi. To je pro vás ta nejlepší cesta, která zcela vyhovuje vašemu mírnému, laskavému a vstřícnému založení. Máte velké znalosti a rádi se o ně podělíte s ostatními. Potřebujete mít kolem sebe porozumění a harmonické vztahy. S nimi rostete a jste šťastní.

6. Znak «Štěstí»

Pohoda, vlídné prostředí, pochopení a láska, to je to, co vám teď udělá dobře. Konflikty těžko snášíte, ubírají vám sílu a připadají vám zbytečné. Soustřeďte se teď sami na sebe, nedejte se ničím ovlivnit, jste na správné cestě. Tento znak ukazuje, že se blížíte svému životnímu štěstí.

7. Znak «Tajemství»

Jste nyní ve stavu harmonie a pohody, cítíte se být potřebnými, není ve vás žádné napětí ani utajený konflikt. Jste otevřeni novým emocím i úvahám. Okolí vás vnímá jako člověka do určité míry tajuplného, znalého tajemství života, které jiným uniká. Působíte tak svou vyrovnaností, mírností a úsměvem. Znak, který jste zvolili, slibuje, že tohle „tajemství“ vám vydrží dlouho.

8. Znak «Spravedlnost»

Přejete si teď nejmíň ze všeho být rozptylováni a rušeni, potřebujete koncentraci a energii. Zároveň však se hlásí únava, protože práce, kterou máte za sebou, vás stála opravdu hodně sil. Nebojte se malého odpočinku, teď už vám nic neuteče. Dopřejte si půl dne relaxace v tichu a klidu, s tichou hudbou nebo meditací. Udiví vás, jaký příliv sil se pak dostaví přesně podle potřeb úspěšného finále.

About the author

admin

Leave a Comment