PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si dveře, kterými byste rádi chodili domů. A zjistěte, co vás v budoucnosti čeká.

Written by admin

Výsledky:

1.Jste klidný, solidní a uvážlivý člověk, nevyhledáváte dobrodružství ani netoužíte po bouřlivých životních zážitcích. Váš domov je tichý a útulný, žádná extravagance. Na to si nepotrpíte. Mnohem líp se cítíte sami než ve společnosti. Když už se někam vydáte, pak nejraději s kruhem blízkých lidí, ať už z rodiny nebo důvěrných a spolehlivých přátel. Hlučné večírky nejsou nic pro vás. Váš život bude klidný a vyvážený, naplněný radostí a prací. Starosti zvládnete stejně klidně, jako všechno ostatní. Pro svou rodinu budete zárukou bezpečí a spolehlivé opory.

2. Když člověk vybírá dveře se schodištěm, vybírá podvědomě růst. Lidé, kteří si je zvolí, jsou si vědomi, že kvůli růstu a úspěchu na ně čeká těžká práce. To je však nijak neleká.
Jsou ambiciózní a ctižádostiví, zároveň však čestní a pracovití. Nečekají, že jim osud něco daruje zadarmo. Jsou si jisti, že radost jim nepřinese jenom cíl sám, ale už usilování o něj. V čemž se nemýlí. Tito lidé se dostanou daleko. Nikdy však nepoškodí někoho jiného a ve jménu svého úspěchu nebudou jiným házet klacky pod nohy.


3. Lidé, kteří si vybrali tyto dveře, jsou opravdu zajímaví. Na obrázku nejsou jen tak nějaké dveře, je tam řada doplňujících prvků. Často se pro ně rozhodují lidé, kteří mají sklon tak trochu riskovat. Někdy je to tak tak, vždycky však poznají, kdy se mají zastavit. Je třeba říci, že jejich odvaha jim vždycky slouží ku prospěchu a každý takový čin je krokem dál.
Nevidíme, co je za dveřmi, v případě této volby to však určitě není nic špatného. Odvážnému štěstí přeje a vy zjevně víte, co děláte. Každý životní úspěch je pro vás jenom stupněm na cestě výš. Nepochybně dojdete daleko.

4. Tyto červené dveře uprostřed mohutné kamenné zdi symbolizují odhodlanost toho, kdo si je vybral. Je to člověk, který se nezalekne žádných překážek, ať se týkají práce, politiky nebo milostného vztahu. Nikdy se nevzdává a vítězí.
Být přítelem někoho takového znamená mít oporu podobnou té kamenné zdi, v níž dveře jsou. Dané slovo a věrnost jsou pro něho zákon a být pod jeho ochranou znamená tu největší jistotu. Stejné zásady řídí i jeho osobní život. Nezklame, nepodvede, vždycky napřáhne pomocnou dlaň.

5. Pokud jste si zvolili právě tyto dveře, můžete si být jisti, že v nejbližší době se všechno ve vašem životě zklidní. A to i pokud jste prožívali nelehké časy, ať už v osobním nebo profesním životě. Zdá se, že hledáte po bouřce klidný přístav a vaše volba dává naději, že ho najdete.
Obklopte se svými blízkými a vyhněte se nespolehlivým kontaktům. Klid a mír máte zaručeny.

6. I pokud se vám snad momentálně zdá, že se vám nic nedaří a všechno jde špatně, vaše volba ukazuje, že zlom se blíží a čeká vás o moc lepší zítřek. Dalo by se říci, že je přímo za rohem. Světlo z otevřených dveří už dopadá na vaši cestu, stačí pár kroků. Schody ke světlu symbolizují vaši schopnost poučit se a vzít si od života, co vám někdy i nepříjemnými zkušenostmi nabízí. Nemusíte mít obavy – takový přístup se vždycky vyplatí. Za svoji výdrž si to zasloužíte.


7. Dveře jsou to nekonvenční, ale vy také nejste někým, kdo si na konvence potrpí. Nejste snad přímo avanturista, ale stojatý rybníček a umetená cestička vás zkrátka nebaví. Raději do rybníčka napustíte čerstvou, proudící vodu a na cestičku rozsypete pár kamenů. Nechybí vám odvaha a nic vás nezbaví optimismu a odhodlání užít si život radostně a poutavě, bez nudy a šedi. Jste ochotni pro to mnohé udělat. Přitom nejste ani povrchní, ani bezohlední, a proto k sobě přitahujete lidi, kteří se vedle vás cítí stejně vesele a optimisticky, jako vy sami.

8. Jste člověk neobyčejně zvídavý. Chcete-li něco poznat, je těžké vás zastavit. Vždycky však sami správně vyhodnotíte, kdy už je třeba se zastavit, protože smysl pro opatrnost vás neopustil. Nikdy byste nesmyslně neriskovali, riziko musí mít své meze a hlavně – musí slibovat, že dosáhnete cíle. Pak překonáte mnohé. Jste přesvědčený optimista a neopouští vás jistota, že vždycky nakonec dosáhnete svého. Vaši houževnatost a pracovitost vám může každý závidět. A když překonáte první nedůvěru, umíte být i skvělým přítelem.

About the author

admin

Leave a Comment