PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si dům, který se vám líbí a zjistěte, co vaše volba prozradila

Written by admin

Náš hravý obrázkový test pracuje s různými typy domů. Vyberte si takový, který se vám líbí a přečtěte si, co to znamená.

1. Pokud jste si vybrali tento vesnický domek…

Jste rozený romantik. Před hlučným večírkem dáte vždycky přednost milému a vlídnému prostředí v kruhu svých blízkých. Nesnášíte davy, velké společnosti vás nudí a unavují. Raději jste sami nebo s těmi nejbližšími. Je dost možné, že jste introvert. Když už někomu dáte svou důvěru, je to důvěra naprostá. Proto sice nemáte nějak moc přátel, zato jsou věrní a spolehliví. Sami jste rovněž takoví. Milujete přírodu, rádi čtete a jste vstřícní ke každému, kdo potřebuje pomoc.

2. Pokud se vám zamlouvá staré rodové sídlo…
Jste člověkem spíše konzervativních názorů, dodržujete tradice a ustálené zvyky. Neradi opouštíte vyšlapané cesty, zvláště z důvodu módy nebo nového trendu. Povrchnost se vám příčí. Jste důslední, spolehliví a disciplinovaní. Vaši šéfové si vás velmi cení. Neděláte unáhlené kroky, každou věc důkladně uvážíte. I ve sporu zachováte klid a odstup, k argumentům jiných lidí přistupujete s úctou a věcně. Vaši blízcí i přátelé ve vás mají pevnou oporu. Vždycky jste ochotni pomoci svými zkušenostmi a poskytnout mravní i materiální podporu.

3. Jestliže jste zvolili maringotku…
V hloubi vaší duše se ukrývá věčný cestovatel. Kromě skutečného cestování po světě se často vydáváte na cesty i ve svých snech. Někdy dokonce zapomenete na celý svět. Okolí vás vnímá jako člověka srdečného a přívětivého, vždycky dobře naladěného a ochotného k různým žertíkům. Nezkazíte žádnou legraci, je ve vás něco věčně mladého, máte stále úsměv na tváři. Jste velmi skromní a nenároční na domácí pohodlí, nejvíce oceňujete dobré slovo, láskyplný vztah a možnost věřit a spolehnout se na toho druhého.


4. Jestliže se vám nejvíc zamlouvá tento velmi moderní dům…

Jste člověk s přehledem o všem, co se děje, co se stalo nového. Stejně tak se orientujete v módních trendech a nejnovějších vanutích životního stylu. Oblékáte se podle poslední módy, vaše elektronika je vždycky ta nejnovější. Vyznáváte minimalismus, nepotrpíte si na žádné ozdoby a ozdobičky, všechny „roztomilosti“ musí z bytu pryč. Ani ve vztazích s lidmi si nepotrpíte na žádné přeslazené úsměvy, nesnášíte přetvářku, falešné komplimenty a konvenční kamarádění. Jste otevření a přímí, své povinnosti plníte na maximum. Může to působit až přísně. Kdo vás pozná blíž, zjistí s překvapením, že jste člověk upřímný a veselý, s velkým smyslem pro humor.

5. Komu učaroval tančící dům…

… miluje tvorbu ve všech jejích projevech. I pokud jeho profese nijak nesouvisí s uměním, dokáže k řešení jejích problémů přistupovat tvůrčím, nevšedním způsobem. Je novátorem a strůjcem nečekaných, občas i geniálních myšlenek. Nad otázkou, která ho zaujme, přemýšlí i při činnosti zaměřené jiným směrem, přičemž dokonale zvládá obojí. Je pohyblivý fyzicky i duševně, rád přechází po místnosti i při svých úvahách. Často mu čtyři stěny nestačí a vydává se na dlouhé procházky bez zvláštního cíle. Člověk v lásce věrný a vášnivý, poněkud nepraktický, avšak ochotný ke každé fyzické práci.

6. Zalíbila se vám tato reprezentativní vila…

Což vypovídá o tom, že jste člověk milující veselí, zábavu, úsměv a smích. Nesnášíte nudu, sklíčené obličeje a uvzdychané skuhrání. Věříte ve vlastní síly a jste si jisti, že když se člověk rozhodne, zvládne všechno a přemůže každou překážku. Jste odhodláni stavět svůj život vlastníma rukama a nedat si do něj od nikoho mluvit. Nebojíte se žádné námahy a pevně jdete za svým cílem. Jste zvyklí na úspěch, ale když se náhodou něco nepodaří, nelámete si tím dlouho hlavu a jdete dál. Každý zdolaný stupeň směrem nahoru je pro vás důvodem k oslavě, které se věnujete stejně naplno, jako každé jiné činnosti.

About the author

admin

Leave a Comment