PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si cloud a zjistěte, čemu nevěříte

Written by admin

Mraky jsou krásné. pomíjivý, nestálý, nestálý. Zafouká vítr a jsou pryč.

Vyberte si cloud a zjistěte, o čem často pochybujete, čemu nevěříte, co je podle vás křehké a nespolehlivé, v co nevěříte

Vyberte si cloud a zjistěte, čemu nevěříte

1. Srdce

Nevěříš, že pravá láska existuje. V podstatě tomuto pocitu vůbec nevěříte.

Připouštíte, že se lidé mohou mít rádi, ale pochybujete o nějakém silném pocitu. Myslíte si, že láska jsou jen krásná slova, která vymysleli básníci, spisovatelé, režiséři a snílci?

2. Kotě

Jste zastrašeni navenek roztomilými lidmi. Nevěříš sladkým řečem. Pokud se vám popisuje a chválí něco velmi příjemného a příliš dobrého, nevěříte.

Jste realista: myslíte si, že neexistují žádní ideální lidé, pokud je člověk ve všem dobrý, pak předstírá, že je pokrytec. Jste si jisti, že se nic nedává jen tak a sýr zdarma je jen v pasti na myši

3. Anděl

Nevěříte v pomoc nadpozemských sil. Jste zvyklí se v tomto životě spoléhat pouze na sebe. Skutečnost, že každého člověka chrání anděl strážný, se vám zdá velmi pochybná.

Když máte potíže, nevoláte o pomoc neznámé a pro vás nepochopitelné síly, své problémy řešíte sami, jak nejlépe umíte.

4. Klokan

Jste solidní člověk. Než něco uděláte, pečlivě zvážíte samotnou věc a její důsledky, než někomu důvěřujete, musíte to dobře znát.

Nevěříte lidem, kteří dělají ukvapená rozhodnutí a dělají ukvapené závěry. Myslíš si, že všechno chce čas. Vaše motto: pospěšte si a rozesmějte lidi.

5. Tmavá kráčející postava

Pokud zvolíte, je to tvar tmavého mraku, který zakrývá slunce. Věříte, že agrese a emoce dokážou zničit vše dobré.Raději řešíte všechny problémy v klidné atmosféře.

Myslíte si, že negativita vždy škodí příčině. Nevěříte hlučným a namyšleným lidem, považujete je za bezcenné a hloupé. Váš názor: kdo je klidný, má pravdu.

6. Delfín

Zřejmě jste někdy měli přátele, kteří vás zklamali, nebo jste byli svědky takové situace. Tak či onak na přátelství a nezištnou vzájemnou pomoc nevěříte.

Myslíte si, že když pro vás člověk něco udělá, bude od vás potřebovat službu. Věříte ve vzájemně výhodnou spolupráci a v nic jiného. Jen takový vztah je vám jasný.

About the author

admin

Leave a Comment