PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si Buddhu a zjistěte o své budoucnosti a získejte důležitou zprávu

Written by admin

Jak si vybrat dokonalého Buddhu? Pravidlo č. 1: Buddhu si nevybíráte, ale Buddha si vybírá vás!

Každý obraz Buddhy má svůj jedinečný význam.

Je vám nabídnuto vybrat si obrázek, který vás více přitahuje.

Vaše volba vám pomůže dozvědět se více o budoucnosti, řekne vám, jak ji zlepšit a jak najít skutečné štěstí.

Dostanete také pozitivní zprávu.

Vyberte si tedy obrázek Buddhy:

Co váš výběr znamená, se dozvíte hned po obrázku.

Vyberte si Buddhu a zjistěte o své budoucnosti a získejte důležitou zprávu

Buddha 1

Stojíte nohama pevně na zemi a ke svým blízkým se chováte s velkou láskou. Jste klidný a rozumný člověk.

V každé situaci hledáte rovnováhu a extrémy jsou vám nepříjemné. Bojíte se o svou vlastní image a nejste vůbec povrchní člověk.

Ve vašem milostném životě brzy dojde k velkému rozvoji. Pokud jste osamělí, někoho potkáte. Pokud spolu chodíte, pak se tento vztah bude úspěšně rozvíjet. A pokud jste vdaná, pak ve vašem manželství začne nová kapitola!

Poselství od Buddhy pro vás: buďte si vědomi toho, co vás vede vpřed a co vás brzdí, a vyberte si cestu, která vede k získání moudrosti.

Buddha 2

Jste nezávislí a máte velmi silný charakter. Zdá se, že vás nic nedokáže roztřást nebo rozzlobit. Raději děláte všechno sami a neradi hledáte pomoc od ostatních.

To je důvod, proč jste velmi talentovaní a dokážete spoustu věcí sami. Býváte přehnaně opatrní a neradi příliš riskujete.

Měli byste zvážit provedení některých změn ve svém životě. Je čas na změnu. Pokud to uděláte, zjistíte, že trajektorie vašeho života se změní a život se stane úžasnějším!

Poselství od Buddhy pro vás: Bez ohledu na cestu, kterou si zvolíte, zkuste se jí držet, aniž byste se ztratili.

Buddha 3

Jste velmi trpělivý člověk a máte rádi pestrost. Málokdy projevujete agresi, bez ohledu na okolnosti. Váš diplomatický charakter vám pomáhá dobře rozumět lidem.

Nechcete rozkazovat, radit nebo předstírat. Jste velmi loajální člověk a nikdy nedělejte nic, co by mohlo ublížit vašim blízkým.

Existuje jedna nepříjemná situace, na kterou často myslíte. Vaše volba naznačuje, že nejlepší způsob, jak se z toho dostat, je vzít býka za rohy. Stůjte si za svým, buďte zdvořilí, ale pevní, zvláště když jednáte s osobou nebo lidmi zúčastněnými v dané situaci. Věřte si! To povede k velkým prospěšným změnám.

Poselství od Buddhy pro vás: držte se dál od negativních lidí, vždy mají problém s každým řešením.

Buddha 4

Často dáváte na první místo ostatní. Jste člověk, ke kterému ostatní přicházejí pro pomoc. Pocit potřeby vás motivuje, ale někdy vás lidé mohou využít.

Jste jemná a svobodná duše. Můžete být docela citlivý člověk a někdy je snadné vás urazit slovy. Dost často zůstáváte v klidu a pomáhá vám to.

Děláte hodně pro své okolí. Ale abyste mohli pokračovat ve své cestě životem, musíte se více soustředit na sebe! Ukažte více lásky k sobě a objevíte úžasné věci.

Poselství od Buddhy pro vás: Štěstí je volba, nikoli výsledek. Nic tě neudělá šťastným, dokud se nerozhodneš být.

Buddha 5

Jste pracovitý člověk s mnoha cíli, velkými sny a kreativní myslí. Kreativita je váš hlavní nástroj, který vám umožní najít cestu a nejlepší způsob, jak uvést do života všechny vaše nápady a touhy. Jste také velmi výřečný a empatický.

Můžete snadno porozumět druhým lidem a v mnoha případech jste připraveni nabídnout jim pomoc a uklidnit je. S tolika plány a cíli budete mít pravděpodobně spoustu úzkosti uprostřed některých emocionálních vzestupů a pádů.

Věřte v sebe a vše, co jste chtěli, k vám přijde. Pokud si důvěřujete, uvidíte ve svém životě radikální pozitivní změny. Můžete to udělat tak, že budete k sobě otevření a upřímní. Máte vše, co potřebujete.

Poselství od Buddhy pro vás: Každé ráno jste znovuzrozeni. Dnešek je nejdůležitější, tak udělejte vše tady a teď.

About the author

admin

Leave a Comment