PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si bílou kočku a zjistěte svůj skutečný stav

Written by admin

Bílé kočky jsou mimo jiné zcela originální stvoření. Velmi světlý i přes nedostatek barev. Laskavé a přátelské jsou mezi kočkami vzácné.

Emocionální, okouzlující, tvrdohlavá, sebevědomá ve své jedinečnosti, velmi arogantní. Následky je vůbec nezajímají. Jsou impulzivní, dělají si, co chtějí, a pak přijímají následky.

Bílá kočka je okamžikem pravdy, je čistota a pozitivní. Bez přikrášlení.

Vyberte si bílou kočku, která se vám nejvíce líbí, a zjistěte svůj skutečný stav.

Vyberte si bílou kočku a zjistěte svůj skutečný stav

# 1 Upozornění bílá kočka

Pokud jste si vybrali tuto kočičku, nacházíte se nyní v klíčovém období svého života. Hodně záleží na vašich aktuálních záležitostech a činech. Nyní je pro vás velmi důležité udělat správnou volbu, udržet své emoce pod kontrolou, odstranit toxické lidi ze svého života.

# 2 Znepokojený

Pokud jste si vybrali toto krásné stvoření, musíte během tohoto období dělat spoustu věcí a problémů. Málokdo chápe, jak je to pro vás těžké – navenek jste klidní a vypadáte jako obvykle. Jste hrdý člověk a často jste ponecháni bez podpory ve chvíli, kdy to obzvláště potřebujete.

# 3 Rozzlobený

Něco se pokazilo a vy momentálně zuříte, jestli jste si vybrali toto zvíře. Možná vás někdo zklamal nebo jste souhlasili s některými unáhlenými akcemi, které vám hrozí nepříjemnými následky

#4 Spokojeni

Velmi vzácný stav. Obvykle se tyto sněhobílé krásky s ocasem jako veverky jen zřídka s něčím spokojí. Užijte si chvíle harmonie a prosperity. Ať to vydrží déle

# 5 Nastávající

Pokud se váš pohled usadil na toto zvíře, nyní jste v čekací době. Chápete, že nemůžete udělat víc, než co již bylo uděláno, a musíte jen čekat. Doufáte v úspěšný konec, tím jste si téměř jisti.

# 6 Vinný

S největší pravděpodobností jsi jednal unáhleně a chápeš to. Cítíte se provinile a očekáváte potíže, pokud jste si vybrali toto stvoření.

Jste nepříjemný a úzkostný. Ať pro vás toto neklidné období co nejdříve skončí.

About the author

admin

Leave a Comment