PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si barvu mostu a objevte tajemství své postavy

Written by admin

Správné psychologické testy mohou o člověku hodně prozradit, na základě jeho vnímání, výběru a toho, co poprvé viděl na fotografii. Jsou velmi užitečné pro lidi, kteří se chtějí o sobě dozvědět více a pochopit, co od života potřebují.

Zkoušeli jste někdy sami přijít na to, jaký jste člověk a co chcete? Pokud ne, pak vám s tím pomůže tento test, protože podvědomí člověka o něm může hodně prozradit. Klíčem k úspěchu je správná volba. A ten správný je ten, který vás napadne během prvních několika sekund.

V tomto článku vám poskytneme jednoduchý psychologický test, který vám prozradí některá zajímavá fakta o vaší postavě. Stačí si vybrat, jakou barvu most postavíte.

Podívejte se pozorně na obrázek a co nejdříve se rozhodněte, jakou barvu byste chtěli postavit most přes jezírko.

Vyberte si barvu mostu a objevte tajemství své postavy

Červené

Pokud jste zvolili červený most, znamená to, že jste velmi odhodlaný člověk. K lidem kolem sebe se vždy chováte důstojně, zvláště k těm blízkým, a dodržíte slovo. Prázdné sliby rozhodně nejsou nic pro vás.

Pokud se vám něco stane, není pro vás těžké vžít se na místo člověka, a proto jste prodchnuti empatií a pochopením pro své blízké. Díky vaší povaze vám vaše okolí svěřuje svá tajemství a naslouchá radám.

Měli byste však být trochu opatrnější a nepustit do svého života každého – na vaší cestě mohou být lidé, kteří chtějí využít vaší laskavosti a poctivosti.

Modrý

Lidé, kteří volí modrou, jsou beznadějní romantici. Jste vedeni svým srdcem, ne rozumem. Navzdory tomu, že v mnoha situacích vám mozek říká nejkratší a nejbezpečnější cestu, stále zavřete oči a chováte se tak, jak vám v danou chvíli říká srdce.

Možná pak neděláte nejbezpečnější, ale pro vás nejlepší rozhodnutí. Navíc neznáte ten „stádní pocit“, protože se chováte tak, jak sami chcete, a ne jako všichni ostatní.

Rádi se učíte z nápadů a situací, protože pak poznáte, co vás inspiruje a co vám dělá život jasnějším. Žijete tady a teď a řešíte problémy tak, jak přicházejí, nemyslíte ve skutečnosti na minulost a budoucnost.

Hnědý

Pokud jste si vybrali hnědou, lze s jistotou říci, že máte záviděníhodnou disciplínu. Pracovitost a serióznost jsou přesně ty vlastnosti, na které můžete být hrdí. Nejste flexibilní a neohýbáte se pod tlakem.

Navíc působíte jako velmi tvrdohlavý člověk. Ve skutečnosti jste velmi odhodlaní a nepřestanete, dokud nedosáhnete všeho, co jste v minulosti nastínili.

Pro vás mají hodnotu pouze věci, kterých jste dosáhli svou každodenní prací, protože si myslíte, že čekání a nepodniknutí z vaší strany je ztráta času, která k ničemu nepovede.

Zelená

Lidé, kteří si vybrali tuto zářivou barvu, jsou nejkreativnější z tohoto seznamu. Váš dokonalý vkus obvykle přitahuje pozornost okolí. V mnoha oblastech – hudba, umění, literatura – máte vrozený talent, který můžete úspěšně rozvíjet.

I když jste to ještě nenašli, hledejte dál a vaše hledání bude dříve nebo později odměněno. Vždyť ten, kdo na sobě pracuje, následně dostane vše, o čem sní.

Pokud máte pocit, že ve vašem prožívání něco chybí, nebo jste se nikdy nepokoušeli vyjádřit toto nitro prací nebo uměním, pak je čas to zkusit.

Koneckonců, máte v sobě ukryto obrovské množství nerealizovaných nápadů, které čekají na svou nejlepší hodinu. Popusťte uzdu fantazii a potlačte lenost – výsledek vás opravdu překvapí.

Bílý

Pokud vaše volba padla na tuto barvu, znamená to, že brzy očekáváte jasnou a jasnou událost ve vašem životě. Snažili jste se vyhýbat negativním situacím a lidem od té doby, co čelíte velké nepříjemnosti, na kterou už nechcete vzpomínat.

Bohužel je těžké na to zapomenout, ale negativní emoce lze vždy napravit něčím teplým a lehkým.

Musíte se jen uvolnit a pamatovat si, že i přes černé pruhy a negativitu, která může ovlivnit každého, je v životě stále mnohem více pozitivních okamžiků.

Vyzařujte světlo, teplo a lásku, abyste k sobě přitáhli pouze živé emoce. Nebojte se a kráčejte životem se vztyčenou hlavou.

Černá

Vaše volba naznačuje, že jste velmi pečlivý a rozvážný člověk. Žádná živá duše neví, co se skrývá za   vaším širokým úsměvem.

Umožňuje vám skrýt svou pravou identitu – děláte to proto, aby vám nikdo nemohl ublížit. Díky tomu se cítíte nezranitelní.

Někdy byste měli být trochu otevřenější, pak se možná dokonce můžete vidět zvenčí. Navíc často první dojem z vás klame. Působíte nudně, odtažitě a nudně, což samozřejmě nemá žádnou souvislost s realitou.

About the author

admin

Leave a Comment