PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si andělskou kartu a přijměte své poselství štěstí a radosti

Written by admin

Podívejte se na tyto 3 karty a vyberte si tu, která s vámi rezonuje. Věnujte pozornost pocitu, který vám říká, jakou kartu si vybrat, protože tato karta má pro vás důležité životní poselství!

Vyberte si andělskou kartu a přijměte své poselství štěstí a radosti

1. Dopis o trpělivosti

Tento dopis vám přišel sdělit, že život je krásný a existují 3 ctnosti, které vám pomohou splnit vaše cíle a sny: důslednost, pozitivita a trpělivost!

Každý den se v životě stanou tisíce událostí, některé šťastné a některé jen ty, které otestují vaši sílu a touhu prosperovat.

Je důležité si pamatovat, že každá událost, která se v životě stane, vás připravuje na událost, která se má stát, takže nenechte situace, aby určovaly vaše chování, váš postoj a odvaha by měly diktovat vývoj každé situace. Trpělivost je pouze trpělivost: brzy sklidíte vše, co jste zaseli.

2. Toto je váš čas

Dostali jste e-mail, že nadešel váš čas: váš čas dovolit si být šťastný, dovolit, aby se radost, štěstí a láska projevily ve vašem světě. Vesmír nám vždy dává to, co si myslíme, že si zasloužíme.

Pamatuj si, jak jsi úžasný! Zasloužíte si vše nejlepší ve svém životě, brzy se to všechno změní ve skutečnost. Pamatujte, že i ta nejmenší změna ve vašem systému víry může proměnit váš vesmír, takže natáhněte ruce a prohlašujte, že přišel váš čas!

Že přijmete všechno dobré, co vám tvůrčí síla chce dát a že ve vašem životě je místo jen pro lásku, laskavost a blahobyt.

3. Dopis o síle

Tento dopis přišel do tvého života, aby řekl „věř v sebe“, protože víra je přírodní síla.

Je přirozené, že když jsou těžké časy, je důležité si každý den pamatovat, že máte obrovskou vůli, že musíte dosáhnout mnoha cílů a že vaší hlavní motivací jsou lidé, které máte rádi.

Kdekoli je víra, vůle a touha prosperovat, tam se vždy dějí zázraky. Proto jste povzbuzeni, abyste své plány sdíleli s Bohem a Vesmírem, abyste získali dostatek moudrosti a síly k jejich převedení do reality.

Když víte, co chcete, když to chcete s dostatečnou silou a když si věříte, vždy najdete cestu, která povede k vašemu cíli.

About the author

admin

Leave a Comment