PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte si 2 magické předměty a zjistěte o sobě více

Written by admin

znáš sám sebe? I když se chováte odlišně v závislosti na okolnostech, ve kterých se nacházíte, nebo na společnosti, přesto máte velmi rozpoznatelnou osobnost.

Jinak by lidé nemuseli předvídat vaše reakce; skutečnost, že některé aspekty vašeho chování jsou předvídatelné, naznačuje existenci vaší osobnosti.

Z toho samozřejmě nevyplývá, že vaše osobnost zůstane vždy nezměněna, zvláště pokud se snažíte určit svůj potenciál a rozvíjet ho. Na základě aktuálního stavu vaší osobnosti však lze určit, o kolik úspěšněji bude kombinována s jedním typem činnosti než s jiným.

Osobnost je velmi komplexní objekt. A naším cílem je pomoci vám lépe poznat sami sebe a přimět vás hlouběji se zamyslet nad svými pocity a chováním, abyste si uvědomili své vlastní vnímání té nejvhodnější životní cesty pro vás.

Tento unikátní test osobnosti vám pomůže lépe porozumět sami sobě, identifikovat hlavní problémy a najít způsoby, jak je vyřešit.

Představte si, že jste minutu v pohádce a můžete si vybrat dva kouzelné předměty.

Takže před vámi:

  • Kouzelná hůlka,
  • neviditelný klobouk,
  • Magický koberec,
  • vlastnoručně sestavený ubrus,
  • kouzelná koule,
  • omlazující jablka,
  • kouzelné zrcadlo,
  • Křišťálová koule
  • meč-kladenets.
Vyberte si 2 magické předměty a zjistěte o sobě více

Vyberte si dva magické předměty : první je ten, který nyní potřebujete; druhý je ten, který nepotřebujete, bez kterého byste určitě dokázali žít. Nyní můžete přistoupit k interpretaci vybraných položek.

Takže první předmět, který jste si vybrali (ten, který nyní potřebujete), jsou zdroje a vlastnosti, které máte, protože je z nějakého důvodu nepřijímáte nebo nevěříte, že je máte.

Druhým předmětem jsou ty zdroje a ty vlastnosti, které si nemůžete přiřadit a hledat je v lidech kolem sebe, zejména ve svém partnerovi. To je právě to, co vám chybí a je to velmi potřebné pro šťastný život.

Výklad magických předmětů

Kouzelná hůlka – sebevědomí, schopnost řešit úkoly a dosáhnout toho, co bylo plánováno. Je to také pozitivní přístup k životu.

Klobouk neviditelnosti – mazanost, flexibilita v komunikaci, vynalézavost, schopnost blafovat k dosažení svého. Je to také nestandardní přístup k podnikání, ironie a vtip.

Létající koberec je flexibilita mysli, schopnost podívat se na situaci shora. Schopnost pracovat v týmu. Rychlé rozhodování.

Samostatně sestavený ubrus – schopnost rychle generovat dobré nápady a najít způsoby, jak vyřešit problém.

Magická spleť je schopnost vést lidi, rychle najít cestu k jakémukoli problému a jeho řešení. Vedení a schopnost organizovat práci.

Omlazující jablka – schopnost najít řešení, analyzovat a vyvodit správné závěry. Schopnost soucitu, pomoci. Soucit a schopnost podporovat druhé lidi, vštěpovat jim víru v sebe sama.

Kouzelné zrcadlo – přímočarost, schopnost správně podat informace, schopnost vyjádřit svůj názor a neskrývat ho. Nehledejte řešení, pokračujte.

Křišťálová koule – schopnost cítit, předvídat události. Výborná intuice a rozlišovací schopnost.

Sword-kladenets – použití síly při řešení problémů a k dosažení cílů. Odřízněte rameno, přejděte z jednoho extrému do druhého. Vědět, jak riskovat a dát vše na to, abyste dosáhli svých snů. Nebojte se dělat chyby.

Připomínáme, že první předmět, který si v testu vyberete, je to, co ve vás je, ale vy to na sobě nevidíte nebo nevěříte, že takové schopnosti máte.

Druhá věc je něco, bez čeho by se dalo žít, ale hledejte to u jiných lidí.

About the author

admin

Leave a Comment