PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte obrázek a získejte zprávu, kterou potřebujete

Written by admin

A. Pusťte se

Je čas opustit tuto současnou situaci. Musíte se na to přestat soustředit a neustále přemýšlet o tom, jak a kdy se to vyřeší nebo analyzovat, proč se to vůbec stalo. Situace, která je bolestivá a frustrující, je nezdravá a je třeba ji uvolnit, aby do vašeho života mohlo přijít něco lepšího. Nebojte se: Stvořitel a vaši andělé mají vše pod kontrolou! Tato situace se změní v pozitivní a radostnější!

Vyberte obrázek a získejte zprávu, kterou potřebujete

Otázka: Vše záleží na vás!

Konečný výsledek situace, o které právě přemýšlíte, je zcela ve vašich rukou! Výsledek můžete ovlivnit proaktivním přístupem k tomuto a jakémukoli jinému problému. Ujistěte se, že máte, co je potřeba k dosažení šťastného konce! Nemusíte čekat, až někdo jiný převezme odpovědnost za to, co se stalo. Tato situace vyžaduje uplatnění vaší životní zkušenosti, pro její logické a úspěšné završení!

C. Odpuštění

Odpuštění dokáže opravdu zázraky! Když se s lehkým srdcem a odpuštěním v duši pustíte z minulosti, spadne z vašich ramen obrovská zátěž. Požádejte své anděly, aby vám pomohli zbavit se smutku nebo bolesti způsobené jinými lidmi a můžete se cítit svobodní a šťastní!

V některých případech může tato karta mluvit o potřebě odpustit si. Je čas opustit minulé chyby, které jste možná udělali. Zaměřte se na změny, které se vám staly a které vás zlepšily!

D. Důvěra

Jsou situace, kdy je pro nás lepší žít, aniž bychom věděli, co se musí stát, aby se pak před našima očima mohl stát zázrak. Většina kouzel našeho života se odehrává právě v radosti z překvapení! Věřte, že vaši andělé pro vás mají připraveno něco úžasného. Důvěřujte aktuálnímu dění a s radostí přijměte probíhající změny v životě – vše k lepšímu!

About the author

admin

Leave a Comment