PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte obrázek a přijměte osobní zprávu z Vesmíru

Written by admin

Člověk není uzavřený systém, je neustále v interakci s okolním světem. A to se projevuje nejen v přímých akcích, ale i na metafyzické úrovni.

Každý detail, na který se soustředíme, má pro nás hlubší význam, než si dokážeme představit. Možná, že právě to dnes dá klíč k nápovědě z Vesmíru, jak nejlépe v tuto chvíli jednat. Jste připraveni ji poznat?

Navrhujeme splnit velmi jednoduchý úkol. Chcete-li obdržet vlastní personalizovanou zprávu z Vesmíru, vyberte jeden ze čtyř obrázků zobrazených na obrázku níže. Který máš rád?

Vyberte obrázek a přijměte osobní zprávu z Vesmíru

1. Trávit čas o samotě

Všechna rozhodnutí musí být učiněna nezávisle. Dejte si čas a prostor, abyste našli odpovědi uvnitř, ne venku.

V tuto chvíli jste velmi silně ovlivněni vnějším prostředím a prostředím, takže se nedokážete propojit a naslouchat vlastnímu srdci. Udělejte si čas na to, abyste byli sami se sebou. Udělejte si pauzu a vydechněte.

Natož aby byl tento čas kvalitní. Odřízněte všechny rušivé vlivy a soustřeďte se na sebe. Můžete si vybrat různé způsoby sebepoznání. Snad vše, co potřebujete, je tichá místnost, tužka a papír, abyste si mohli zapisovat své myšlenky a sny.

Nebo je to možná túra, jogging nebo jízda na kole v parku, kde se můžete ponořit do meditace spolu s fyzickou aktivitou. Musíte slyšet vnitřní výzvy ze svého srdce, abyste pochopili, jak se posouváte a vyvíjíte dále.

2. Jste v bezpečí

Máte ve své blízkosti spolehlivou ochranu. Navíc máte všechny zdroje, které potřebujete, jak v sobě, tak kolem sebe.

Můžete vidět svůj život novým způsobem. Není třeba se nechat zastrašit tím, že se objeví něco neznámého. Tento strach vzniká, když se bojíme, že ztratíme to, k čemu jsme připoutáni. Fyzické tělo a jeho schopnost cítit bolest vás bude i nadále učit milovat a oceňovat sami sebe.

To je důvod, proč je vaše tělo darem shůry. Je také užitečné, abyste si pamatovali, že žádná osoba nikdy nedostane žádný problém, se kterým si nedokáže poradit. Pokud se cítíte nejistě, fyzicky nebo emocionálně, představte si kolem sebe ochranný kokon energie nebo si představte, že vás střeží vaši duchovní průvodci, strážní andělé nebo jiní ochránci.

Můžete si také jen představit, že jste neviditelní pro ty, kteří vám chtějí ublížit. Po takové vizualizaci nebo požadavku věřte, že jste nyní nezranitelní.

3. Pamatujte na svou vnitřní jiskru

Jste zde za konkrétním účelem. Pamatujte si toto. Najděte to, co udrží váš vnitřní oheň v chodu.

Tato zpráva znamená, že nastal čas vrátit se na začátek. Buď máte pocit, že začínáte od nuly, nebo musíte udělat pár kroků zpět kvůli nedávným neúspěchům. Kouzlo začne od prvního kroku.

Takové začátky jsou okamžiky vašich jasných záměrů a pohybu na příkaz vaší duše a srdce. Hlavní je, že do toho všeho nezasahují iluzorní omezení a očekávání druhých lidí.

Jakákoli nová cesta bude nakonec velkým přínosem pro váš růst a přiblíží vás tam, kam si přejete. Začněte svou cestu s pocitem chvějícího se vzrušení, lásky a důvěry.

Je důležité pochopit, že to pro vás nebude selhání, pokud si z toho neodmítnete vzít potřebné ponaučení.

Dělejte to, co považujete za nutné, i když ještě neumíte vysvětlit, proč je to nutné. Vaším prvním krokem je jednoduše si dovolit začít.

4. Miluj sebe

Pohoda je všude kolem vás. Ciťte se jako hodná osoba a otevřete se mnoha darům, které na vás již čekají.

Lidé se vždy zaměřují na to, co jim chybí: peníze, volný čas, volný čas, luxusní zboží, drahé jídlo nebo třeba i lepší práci a lepší životní prostředí.

Zhodnoťte však, co teď máte, jak jste to získali a proč stále něco potřebujete. V žádném případě se nesrovnávejte s ostatními. Pokud máte pocit, že vám něco chybí, zkuste přepnout energii na vděčnost.

Poděkujte za vše, co máte, včetně svých vlastních povahových rysů, které vám pomohly dostat se tam, kde jste teď. Všimněte si své trpělivosti, vytrvalosti, smyslu pro zodpovědnost atd.

Zároveň získáte nové posouzení a pochopení sebe sama a toho, co přinášíte tomuto světu. Pokud stále chcete víc, zvažte, co potřebujete změnit.

Možná budete muset něco investovat do svých zdrojů, abyste získali vše ostatní, co vám uniká. Snažte se správně formulovat svá přání a poučte se ze zkušeností.

About the author

admin

Leave a Comment