PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte klíč, který se hodí k truhle a zjistěte, co skrývá vaše podvědomí

Written by admin

Podívejte se pozorně na obrázek. Který klíč podle vašeho názoru dokáže odemknout truhlu?

Klíč 1

Vybrali jste ten nejjednodušší, nejprostší klíč. To ukazuje na člověka racionálně založeného a stálého. Nehodláte se rozměnit na drobné. Jste dosti přímí a rázní. V základních přístupech se řídíte především rozumem, nikoli citem. Můžete působit uzavřeným dojmem, uzavření však nejste. Své chování jste si zvolili úmyslně, jako obranný štít svého druhu. Dáváte si odstup, abyste se mohli přiblížit. Ten, komu uvěříte, může mluvit o výhře, protože takovým lidem jste věrným a citlivým přítelem i partnerem.

Klíč 2

Komplikovaný, zdobený klíč naznačuje, že možná ani s vámi to není jednoduché. Někteří lidé hned nechápou vaši nemluvnost a neochotu navazovat s každým mnohoslovný kontakt. Ve skutečnosti si však jenom dáváte pozor, nedáte na první dojem a nevěříte planým řečem. Když něco řeknete, tak to platí. Víte však, že u ostatních tak tomu být nemusí. Jste člověk oddaný práci a povinnosti, rodině a blízkým přátelům. Volné chvíle nejraději trávíte turistikou nebo cestami do zahraničí.

Klíč 3

Zvolili jste klíč, který připomíná svým tvarek čtyřlístek. Hovoří to o vašem optimismu a zásadě „Ať se děje cokoli, je to k dobrému“. Ve většině případů vám tento princip v životě pomáhá a mnohokrát vás skutečně dostal i z těžkých problémů. Zkušenost vás však naučila, že světu nemůžete ukazovat jen důvěřivý úsměv, ale také náročnou tvář. Jste oblíbení v každém kolektivu a většinou se také všude cítíte dobře. Umíte jednat s lidmi a předcházet konfliktům.

Klíč 4

Jste výrazná, nevšední osobnost. Klíč nevšedního tvaru ukazuje na nevšední schopnosti a záliby. Vaše činnost nejspíš nějak souvisí s tvorbou. Rozhodně k ní inklinujete. Máte veliký tvůrčí potenciál, který dokážete vždycky úspěšně uplatnit. Jste společenský člověk, kterého všude rádi vidí a vy sami se mezi lidmi cítíte jako ryba ve vodě. Jste upřímní, hovorní a srdeční. Neváháte pomoci, je-li to třeba.

Klíč 5

Zvolili jste si klíč spolehlivý, který dokáže otevřít každé dveře. Vidíme tu náznak, že vy sami vždycky dosáhnete svého. Žádná překážka vás nezastaví na cestě k cíli, který jste si vyvolili. Jste osobnost silná a charismatická, problémy řešíte v okamžiku, nikdy se nevzdáváte. Držíte se svých zásad. Chybu umíte přiznat a pochválit někoho jiného rovněž. Potřebuje-li někdo pomoc, poskytnete ji, nečekáte žádnou protislužbu a později o ní nikdy nemluvíte.

Klíč 6

Zvolili jste více méně klasický klíč. Jste člověk spíše konzervativní, dodržujete nastolené pořádky a pravidla. Změny moc nemilujete, ale dojdete-li k přesvědčení, že je změna nutná, podstoupíte vše, co je s ní spojeno. Jste velmi pečliví v každé práci, nikdy nic neodbydete. Nadřízení vás oceňují jako oporu týmu. Vaším světem je rodina a její zázemí, pár dobrých přátel, koníčky a příroda.

About the author

admin

Leave a Comment