PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Vyberte kartu a přijměte zprávu od andělů

Written by admin

Dobře se soustřeďte a vyberte si obrázek, který vás nejvíce přitahuje!

Vyberte kartu a přijměte zprávu od andělů

Číslo karty 1

Tato mapa přináší pokrok i turbulence. Vaše kariéra vám otevře příležitosti, kterým se můžete věnovat. Nyní se můžete znovu soustředit na myšlenky, které jste měli na začátku svého profesního života.

I když nemáte kariéru, návrat k idealistickým vizím, které jste měli v minulosti, je nyní nevyhnutelný.

Ekvivalentní snaha o čistotu a idealismus ovlivní vaše vztahy s přáteli a rodinou. Pocítíte emocionální vzestupy a pády způsobené na jedné straně potřebou znovu potvrdit svou lásku a na druhé straně tendencí kritizovat a soudit druhé.

To může někdy zahrnovat agresivitu a emocionalitu. Tato kombinace může otřást základy mnoha vašich vztahů.

Číslo karty 2

Vaše živé podivné sny mohou nabýt zvláštního významu, který bude hraničit s psychickými předtuchami. Zároveň budete i nadále emocionálně zranitelní.

Jakýkoli druh kritiky vás může zničit. Musíte se vyhnout jakékoli konfrontaci. Dokážete dokonale pochopit motivy a touhy, které ovlivňují vás i vaše okolí.

Nyní je důležitý a cenný okamžik ve vašem životě, protože se učíte hodně o lidské povaze. Vaším úkolem je vidět sebe a ostatní z duchovní perspektivy, s láskou a odpuštěním.

Někteří lidé, kteří procházejí tímto cyklem, zažívají hořkost a hněv. Pro ostatní tento cyklus přináší víru a vděčnost.

Číslo karty 3

Nejste tak zranitelní jako minulý měsíc. Váš život je už o něco zábavnější. Vystupujete dobře a dokonce se vám daří inspirovat a motivovat lidi.

Doporučujeme vám, abyste si své myšlenky nechali pro sebe nebo je sdíleli s jedním nebo dvěma ze svých nejdůvěryhodnějších lidí.

Nyní je ve vašem životě vzrušující období, kdy se vše zdá intenzivnější, živější. Je to zábavný čas! Vezměte si na dovolenou. Potkat tvé přátele. Buďte společenští!

Číslo karty 4

Vaše kariéra je vaší nejvyšší prioritou. Bude to náročný měsíc plný zklamání. Klíčem k úspěchu tohoto měsíce je vytrvalost. Je tu další pocit, který začíná přebírat vládu.

Je to pocit únavy. Vaše hladina energie je nižší než kdy jindy, a to vám ztěžuje plnění vašich povinností.

Tento měsíc budou představeny některé konkrétní nápady, jak můžete provést změny ve svém životě. Nyní je vhodná doba pro obchodní a investiční projekty.

Mapa č. 5

Možná právě teď pociťujete úzkost. Vaše energie je rozptýlena, ale stále jste schopni udělat velký krok vpřed.

Nacházíte se v důležité fázi svého života, kvůli které se cítíte nejistě, ale také víte, že změna k lepšímu je nevyhnutelná! Zároveň se cítíte úzkostně a zmateně.

Opravdu nevíte, co se děje, a důvody, které vás v průběhu let hnaly kupředu, vám připadají zastaralé. Zpochybňujete své základní hodnoty a touhy. Máte pocit, že jste zabloudili. Ale brzy se vše změní!

Číslo karty 6

Ve vašem životě je nyní hlavní věcí stabilita, síla a sebepochopení. Některé z vašich vztahů mohou být tento měsíc testovány. Celý tento rok byl časem odklonu od určitých lidí, chování a rolí, které již nepotřebujete.

Důležitou výzvou tohoto měsíce je ukázat upřímnost a otevřenost ve vašem vztahu.

About the author

admin

Leave a Comment