PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Veselý horoskop. K malérům má každé znamení svůj přístup.

Written by admin

V životě mohou člověka potkat různé nepříjemnosti, ale někdy se zdá, že se fakt už vůbec nic nedá dělatTotální propadKonec. Jak se jednotlivá znamení horoskopu zachovají v bezvýchodné situaciSeznamte se s jednáním zástupců jednotlivých znamení.

Jestliže naprostý průšvih potká…

Berana…
Beran ho zvládne. Vyřeší každý malér. Ihned a na místě. Sám, hrdě a mlčky.

Býka…

Býk ho taky vyřeší. A potom o něm všem poví. Aby si to pojistil, napíše o něm i do novin a zavolá do televize. Aby to určitě všichni věděli.

Blížence…

rozhodnou se o průšvih podělit. Budou se snažit ho celý předat Beranovi. Jestli k tomu Beran nebude ochotný, přesunou průšvih na Střelce.


Raka…

začne Rak na celé kolo brečet ještě dřív, než průšvih nastane. Aby konečně zmlknul, najde se občas někdo, kdo veškerý průšvih i s račím hořem vezme na svá bedra. A když se nenajde, Rak všechno s přehledem zvládne sám. Proč vlastně tolik bědoval není známo.

Lva…

Lev okamžitě všechny svolá. Malér smaže mávnutím tlapy. Ukloní se, přijme kytici, poskytne autogramy a odejde.

Pannu…

Panna se naštve. Zvláště pokud tenhle průšvih neplánovala. Pouvažuje. Najde řešení. Vyřeší průšvih. Vyvodí důsledky.

Váhy…

Váhy malér zváží. Pak ho převáží ještě jednou. Dojdou k závěru, že je toho nějak moc a odváží část někomu jako je Lev či Beran. Pokud by se pokusily odvážit podíl i Panně, v tu ránu by je nakopla, protože Panna uznává jenom maléry, které jsou na rozvrhu.

Štíra…

Štír se na to mrkne. «Ty jo, to je nějakej malér!“, řekne vesele. A zapomene na to.

Střelce…

Střelec ztratí náladu. Pak se zas rozveselí. Pak se bude dlouho smát sám sobě i maléru. Zavzpomíná, jaké jiné průšvihy už v životě měl, povykládá o tom všem okolo, načež na celou věc zapomene. Pokud snad malér nevyhnije sám o sobě, bude ho nejspíš muset vyřešit nějaký Lev.


Kozoroha…

Kozoroh se vynasnaží okamžitě průšvih odmítnout a rezolutně prohlásí, že ho nechce. V devadesáti procentech případů to bůhvíproč zabere. Jestliže to přece jen nezabere, Kozoroh všechno vyřeší přímo ukázkově. Ovšem vždycky na cizí účet

Vodnáře…

Vodnář začne malér radostně zkoumat. Pak o něm napíše knihu. Pokud ovšem už takový malér měl, znudí ho to a začne hledat Blížence. Ne že by tím snad malér zmizel, Blíženci pošlou Vodnáře s malérem do háje, ale bude to zábavnější.

Ryby…

Na rozdíl od Raka pláčou Ryby potichu. Proto je jejich malér věčný, řeší ho samy, nikdo jim nepomůže ani náhodou a ony to už ani nečekají.

About the author

admin

Leave a Comment