PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Utrhněte si ovoce a zjistěte, zda se vaše přání vyplní

Written by admin

Představte si, že se procházíte jarním lesem a náhle vyjdete na krásnou, kouzelnou lesní mýtinu. Uprostřed ní, zalitý sluncem, stojí kouzelný strom. Roste na něm různé ovoce. Je to strom splněných přání. Přejte si v duchu něco, utrhněte jeden druh ovoce a přečtěte si, jak to s vaším přáním vypadá.

1. JABLKO

Pokud jste si vybrali voňavé, červené jablíčko, pak vězte, že Vesmír je vám právě teď příznivě nakloněn! Nepropaste svou příležitost. Vaše přání se budou plnit, nepřestávejte v to upřímně věřit.

2. BANÁN

Jestliže jste utrhli trs banánů, čeká vás v blízké době nějaká dobrá zpráva. Možná dokonce ne jen jediná. Těžší životní období končí a začínají dny úspěchů a štěstí. Přání se vám budou plnit díky nasbíraným zkušenostem.

3. ANANAS

Přilákala vás voňavá dobrota s tvrdou slupkou? Všechno se obrací k lepšímu. I kdybyste měla pocit, že všechno je ztraceno, není to tak. Vaše přání se splní, jen malinko vydržte.

4. ŠVESTKA

Tohle ovoce vám dává vědět, že teď nastává váš čas. Jestliže jste čekala nějaké znamení osudu, pak tato obyčejná švestka tím znamením je. A to znamením velmi příznivým. Všechno bude v pohodě, nemusíte mít obavy.

5. POMERANČ

Utrhla jste pomeranč a říkáme vám rovnou, že to znamená, že vaše přání se splní částečně. Neztrácejte však náladu, protože Vesmír pro vás našel něco ještě lepšího, než jste si přála. Důvěřujte mu a věci budou lepší, než jste si vůbec dokázala představit.

About the author

admin

Leave a Comment