PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Vyberte si vodní plochu, vedle které byste rádi ocitli

Written by admin

Vzhledem k tomu, že lidské tělo se ze sedmdesáti procent skládá z vody, není se co divit, že jsme s tímto dynamickým živlem tak pevně spojeni. Projděte si neobyčejný test, který odhalí vaši osobnost. Je založen na vodě. Na vaší sympatii k ní. Podle toho, kterou vodní plochu si vyberete, se o sobě něco dozvíte – a možná i o svojí budoucnosti.

VÝSLEDKY:

Obrázek č. l – klidný oceán

Jste taktní a milí, lidé se s vámi cítí v pohodě. Jste štědří a citliví. Je vám vlastní soucit a laskavost, s potěšením přinášíte lidem radost. Jste pracovití a ceníte si odpovědnosti, nejradši ze všeho však dáte všechno stranou a bavíte se.

Pro většinu lidí jste záhadou. Jedna vaše část je charismatická a jiskří emocemi, ta druhá je uzavřená a tajuplná. Jste ochotni vydat se za hledáním dobrodružství a zkoumat svět, největší štěstí vám však přináší domov, klid a mír. Přece však je ve vás něco stálého: nikdy nedáte slib, který nemůžete dodržet a všechno děláte naplno.

Klidný oceán symbolizuje vzdálenosti, změny a pravidelnost. Brzy se vydáte na nějakou zvláštní cestu. Ať to bude zkušenost fyzická nebo mentální, budete mít možnost rozšířit si obzory a osobně poznat dosud neviděná území. Pokud využijete šanci, která se vám naskytne, změní se váš život nečekaným způsobem a dostane se vám nemalé odměny.

Obrázek č. 2 – prudký potok

Živý potok značí hloubavou, vnímavou a zvídavou osobnost, toužící po odpovědích. Rádi se dozvídáte a zkoušíte všechno nové. I když je pro vás zajímavé seznamovat se s novými lidmi, nejšťastnější jste sami se svými myšlenkami. Rádi zkoumáte svět kolem sebe a cítíte spojení s přírodou a Zemí. Milujete zvířata a zvířata milují vás.

Díky vaší klidné a laskavé energii se na vás přátelé rádi obracejí, když si potřebují postěžovat. Vážíte si svých vztahů a jste velmi sentimentální. Velmi pečlivě se staráte o svůj domov. Do všeho jdete naplno, neznáte polovičatost.

Prudký potok je symbolem úvah, rozvoje a pohybu. Brzy před vámi vyvstane možnost rozšířit své obzory zcela nečekaným způsobem. Možná to bude cesta, nové přátelství či nějaká příležitost, v každém případě něco, co váš život změní k lepšímu. Nepropaste svou šanci!


Obrázek č. 3 – ledovce

Voda v ledovcích znamená chrabrou, energickou a někdy i mystickou osobnost. Dokážete jiné upoutat a jste silní. To z vás dělá přirozeného vůdce. Není důležité, jaký je scénář, vždycky si povšimnete i těch nejmenších detailů, kterým jiní nevěnují pozornost, protože je nevidí. Máte dobře vyvinuté instinkty, vyznáte se dobře v lidech a oni si za to cení vaší intuice a vašeho názoru.

Protože rádi zkoumáte a zkoušíte všechno nové, budete vždycky duší společnosti, každého večírku i výpravy. Je s vámi zábava, umíte lidi rozesmát. Vážíte si oddanosti, čestnosti a důslednosti. Pakliže něco slíbíte, vždycky to dodržíte.

Ledovcová voda symbolizuje stabilitu, hlubiny a dobrodružství. Vypovídá o tom, že brzy dostanete příjemný úkol, který bude po zásluze odměněn. Možná zapochybujete, zda se do něj máte pustit, ale věřte ve vlastní síly a zjistíte sami o sobě něco zcela nečekaného.

Obrázek č. 4 – pokojné jezero

Volba klidného jezera ukazuje na klidnou a praktickou osobnost, která se snadno nadchne. Nebudeme tvrdit, že jste člověk žijící výhradně světskými zájmy, určitě se však s potěšením seznamujete s novými lidmi a rozšiřujete okruh svých známých. Nejklidnější jste uprostřed přírody. Vážíte si každé formy života. Jste upřímní a laskaví. Pro ty, které milujete, jste zdrojem štěstí.

Jste velmi štědří a soucitní a rádi svléknete poslední košili pro toho, kdo ji potřebuje více. Lidé, kteří se dostanou do neštěstí, se o podporu morální i materiální v první řadě obracejí na vás. Typická je vaše skromnost a pracovitost. Jste solí země. Máte velmi dobré srdce.

Pokojné jezero je symbolem síly, cti a spolehlivosti. Brzy vám bude svěřena věc vyžadující velkou odpovědnost, která přinese nemálo nádherných plodů. Nejprve se vám snad bude zdát, že se pro podobnou úlohu nehodíte, ale musíte vědět, že tuhle práci nikdo jiný lépe nevykoná. Bude to stát za to!

Obrázek č. 5 – bouřící vodopády

Pokud jste si zvolili vodopády, jste silná, vášnivá a srdečná povaha. Vládnete zvláštním magnetismem a nakažlivou energií. Sršíte podněty, nikdo se s vámi nenudí, rádi vyvádíte klukoviny. Líbí se vám hloubat nad svými myšlenkami a prozkoumávat nová území. Máte velmi aktivní představivost. Jste kreativní povaha, což však o vás vědí jen vybraní jedinci.

I když vždycky uvažujete střízlivě, vládnou vám emoce a srdce, ne rozum. Jste velmi vášnicí a také se rádi mějete. A i když sami máte sklon všechno dramatizovat, nesnášíte drama ve vztahu. Jste romantičtí, starostliví a vždycky upřímní. Obdivujete krásu a pořádek.

Bouřící vodopády jsou symbolem radosti, slavnosti, energie. Brzy dostnete radostné zprávy, o kterých jste snili už dost dlouho. Možná se k vám dostanou úplně jinak, než jste očekávali v každém případě však to bude počátek radostné kapitoly vašeho života.


Obrázek č. 6 – malé jezírko

Člověk mírumilovný a klidný, často introvert. To vypovídá malé jezírko. Krásu nalézáte v malých radostech života, které jiným mohou připadat nevýznamné. Beruška na slunci, voňavá růže za plotem a východ slunce vám případají překrásné a velkolepé. Nemáte rádi hlasité řeči a hrubé chování, držíte se raději stranou dramat a chaosu. Vážíte si klidu, útulné pohody a ticha.

Jste taktní a ohleduplní, což na vás oceňují i jiní lidé. Jste upřímní, za což si vás považují vaši přátelé. Váš hlas nemusí znít nijak silně, jste však trpěliví, silní a emotivní.

Malé jezírko symbolizuje domov, nekonfliktnost a tradice. Znamená, že váš dům či rodina budou brzy větší. Možná se někdo narodí nebo přijde – nový člen rodiny nemusí být jen dvounohý. Možná, že dojde k rozšíření vašeho majetku.

About the author

admin

Leave a Comment