PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: vyberte si typ muže, který se vám líbí

Written by admin

Není žádným tajemstvím, že mnoha ženám se líbí určitý typ mužů. Právě tyto obrázky, milované mnoha ženami, ztělesňují oblíbené hrdiny filmů a televizních pořadů. Zveme vás, abyste si trochu pohráli a vybrali si z navrhovaného typu muže, který se vám nejvíce líbí!
Za druhé, nemůžete, zkuste si vybrat ten, který se vám líbí víc. A pokud jste si nikoho nevybrali, přečtěte si o sobě něco zajímavého níže! Pojďme tedy začít!

Test: vyberte si typ muže, který se vám líbí

#1 Richard Gere z Pretty Woman

Na mužích samozřejmě oceňujete inteligenci a oddanost. Pro vás je to hlavní věc v mužské kráse. Ve vztahu je pro vás nejdůležitější důvěra mezi partnery. Jste jednou z těch žen, které se zamilují na celý život. Není věrnějších žen než žen, kterým se tento typ líbí.

Snadné, upřímné, nedůvěřujete si hned, partner si vaši důvěru musí zasloužit. Jsou to ženy jako vy, které inspirují muže k vydělávání peněz.
Píseň pro tebe:

č. 2 Pavel Priluchny – převychovaný zlý chlapec z filmu “Major”

Milujete celým svým srdcem a duší, jste dobrá hospodyňka a nemáte duši v dětech. Váš muž si však často zvykne na všechno dobré, co mu dáváte, a plně neocení vaši snahu. Ale marně! Pokud totiž žena jako ty potká muže, který si tě váží, tak jsi schopná hory přenášet… Navíc vzkvétáš tak, že vypadáš přitažlivě i v tom nejneatraktivnějším outfitu

Ve vztahu si ceníte romantiky a na muže, který je schopen vám ji dát, čeká velké štěstí.
Píseň pro tebe:

Č. 3 Burak Ozcivit je hrdina populárního tureckého televizního seriálu

Jste velmi charismatická žena se silným charakterem. Ale nerada to dáváte najevo v lásce, chcete být nablízku muži, který je silnější než vy. Vášnivá, upřímná, s očima, které okouzlí každého – chcete vedle sebe vidět muže, který se vám vyrovná. Ve vztahu dáváte přednost tomu, aby zodpovědnost převzal muž.

Ženy tohoto typu se v mládí často spálí a zamilují se do slabších mužů a neskutečně s nimi trpí.
Video pro vás:

#4 Vjačeslav Tichonov ze sovětského seriálu “17 okamžiků jara”

Za manželem, jako za kamennou zdí, to je to, co ve vztahu hledáte. A většinou to tak je. Dokážete mnohé pochopit a odpustit, pokud se však o zradě dozvíte, nikdy neodpustíte, i když s tímto mužem zůstanete.

„Nejdůležitější je počasí v domě,“ často říkají ženy, kterým se tento typ mužů líbí. A často je toto počasí zásluhou těchto žen. Víte, jak uhladit ostré rohy, nekonfliktně, žensky.
Píseň pro tebe:

Pokud vás žádný z těchto typů neoslovuje

Ve vztazích si ceníte upřímnosti, i když hořké, ale pravdivé. Rozhodně nepatříte k ženám, které dokážou roky žít s nemilovaným. Chcete se rozvíjet sami a váš partner se vyvíjí s vámi. Milujte zajímavé muže, kteří se umí stylově oblékat a chovat se k ženám.

Někdy jste schopni unáhlených a podivných věcí, ale nakonec se vše obrátí ve váš prospěch. Jsi o něco větší čarodějnice než všechny ostatní ženy 😉

Pokud se vám to líbí, ukažte svým přátelům tento kvíz! Dvě minuty na výsledek si určitě najdou! Budou vám za to vděční. Zanechte své komentáře, pokud souhlasíte s výsledky.

About the author

admin

Leave a Comment